Soutěž: #milujutekzblazneni je tu!

Tak, přátelé…A máme tu slibovanou soutěž ve fotografii, která se koná následujících 14 dnů v rámci připravované akce s názvem iConPrague, jehož mediálním partnerem je i blog iPhonefoto.cz. Startujeme právě dnes, takže pokud máte účet na síti INSTAGRAM, neváhejte a vzhůru do boje:-) Důležité je si zapamatovat, že celá soutěž se točí kolem hashtagu: #milujutekzblazneni (ano, jistě, někteří v tom možná hledáte souvislost s Valentýnem, ale pozor, tohle klání není jenom o lásce…)…:-) Milovat totiž můžete v přeneseném slova smyslu cokoli. Svého psa, svůj počítač, svoji hospůdku, své potomky, fantastický steak, fotbalovou hvězdu, případně svoji báječnou tchýni, že ano:-)

Jinými slovy, je na vás, co si pod pojmem #milujutekzblazneni představíte. Fantazii se meze nekladou. Stejně tak je nám jedno, jestli svoji fotku pošlete na Instagram s tímto příslušným hashtagem z iPhonu, iPodu Touch, iPadu, případně z jakéhokoliv jiného mobilního zařízení. A nebudeme řešit ani to, jestli jste snímek pořídili mobilním telefonem, tabletem nebo jste ho nasnímali svým kompaktem či zrcadlovkou, a pak poslali do sítě. Je to zkrátka na vás, v tomto směru máte možnost svobodné volby. Co vám ale nařídíme je počet obrázků. V rámci zachování jisté kvality a přehlednosti může každý z autorů (přesněji, každý jeden účet na INSTAGRAMU) nahrát pod soutěžním hashtagem #milujutekzblazneni pouze 3 fotografie. O to více se budete jistě snažit vybrat opravdu to nejlepší, co se vám povede během následujících 14 dnů nafotit. Fotky můžete vybrat i ze svého archivu.

A teď k cenám. Získají je tři nejlépe ohodnocení autoři, které vybere porota složená z fotografa Honzy Březiny a úspěšného českého „instagramisty“ Jiřího Šiftaře. Třetí hlasovací právo jsem dostal já, abychom se v lichém počtu správně „pohádali“ o vás, o vítěze:-)

Dodám jenom, že soutěž má svá pevně stanovená pravidla. Doporučuji si je pročíst ZDE. Je to na pár vteřin. Najdete tam i do kdy můžete své snímky posílat, a kde a kdy se odehraje vyhlášení těch nejlepších. Takže vzhůru do toho, instagramisté. Držím palce všem a iPhone fotografům zvlášť 🙂 Dotazy, připomínky, návrhy, prosím směřujte na hlavního pořadatele. Kontakt objevíte na webu festivalu iConPrague, který se uskuteční už za 14 dnů ve dnech 15. a 16. února 2013 v prostorách Národní technické knihovny v Dejvicích.

P.S. Podrobnosti o festivalu můžete sledovat na webu: www.iCONPRAGUE.cz nebo na sociálních sítích FACEBOOK a TWITTER.