Swankolab app – retro fotokomoraPochází ze stejné dílny jako dnes již kultovní aplikace Hipstamatic. Vývojáři se při její přípravě inspirovali v dobách, kdy jsme trávili hodiny v koupelně u zvětšováku, misek, pinzet a pod červeným světlem máchali fotopapíry v ustalovači a vývojce. Pamatujete si na ten pocit napětí, kdy jste žmourali pod červeným světlem do misky a čekali, jaký obraz se vám na fotopapíru objeví ??? Pak je tahle vychytávka přímo pro vás ! Příjemně zábavné je nejen grafika aplikace, ale i intuitivní ovládání celého “mokrého” procesu a také zvuky, které ho doprovází. Ty já přímo zbožňuji:-)

Můžete ovlivnit chemické látky, které při úpravě snímku použijete, ukládat si jednotlivé recepty do své knihy a pochopitelně vše různě kombinovat.

Aplikace SwankoLab mimo jiné nabízí:

  • Devět chemických látek v základní nabídce
  • Knihu, kam si lze ukládat vlastnoručně namíchané recepty
  • Možnost poslat aktuální snímek obratem na Facebook nebo uložit do knihovny obrázků v iPhone
  • Připravit a odeslat snímek pro tisk (v našich končinách službu asi těžko využijete).

Ke stažení za 1,79,- eur. Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1164 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz