Leme Camera app – lomo, kam se podíváš

Nejprve se jmenovala Lomo Lomo, posléze Leme Leme HD a dnes ji v App Store najdete pod Leme Camera. Autoři si tak při vstupu na trh udělali ve svých záměrech trochu guláš, nicméně doufejme, že teď už přesně tuší, jakým směrem se ubírat a očekávat můžeme pouze běžný update. Osobně to přikládám snaze odlišit se od ostatních, podobně koncipovaných fotoaplikací, jejichž vývojáři vytušili velkou popularitu mezi majiteli iPhonů, kteří si stále více hrají s moderní, digitální lomografií.
Tvůrcům nelze upřít kreativitu a schopnost zaujmout čistou, přehlednou a živou grafikou i funkčností. Bezplatně získáte hned v úvodním balíčku 9 různých fotoaparátů, 15 fotografických filtrů (efektů) a 11 fotorámečků. Výběr vskutku velkorysý !!! Samozřejmností je i u této fotoaplikace možnost sdílet své fotografie s ostatnímu autory, stejně tak je ale můžete uchovávat pouze jako privátní.Součástí je geolokační síť. Standardem pak nabídka posílat právě vytvořené fotografie obratem na některou ze sociálních sítí jako Facebook, Twitter, Tumblr nebo Flickr.

Aplikace Leme Camera mimo jiné nabízí:

  •  9 fotoaparátů v základu
  • 15 fotografických filtrů (efektů)
  • 11 fotorámečků
  • Možnost sdílení fotografií  v rámci své sítě nebo 4 jiných sociálních sítí
  • Určovat i chránit svou lokaci
  • Vytvářet působivý fotodeník

Ke stažení je ZDARMA. Odkaz do App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/leme-camera/id409685366?mt=8″]

Skvělá je také její „plná“ verze Leme Camera – 12.0M, která je za cenu 0,89,- eur. Odkaz do App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/leme-camera-12.0m/id409944443?mt=8″]