Točte extrémní sporty iPhonem !!!

Olalalala….!!! Tak tahle zpráva určitě potěší všechny majitele iPhone, kteří jsou zároveň velkými vyznavači extrémních sportů a outdoor aktivit. Je přitom jedno, jestli jste lyžař, horolezec, snowboardista, motorkář nebo skokan na lyžích !!! Pokud si zkrátka rádi dopřejete více adrenalinu a ke všemu často a rádi natáčíte svým iPhonem i videa, doporučuji se podívat na novinku-speciální pouzdro Optrix HD. Podle toho, co jsem měl možnost vysledovat od kolegů bloggerů ze zahraničí a prozkoumat na stránce výrobce, dokáže tahle věcička vážně hodně. Jako správný outdoor case je Optrix HD silně odolný povětrnostním podmínkám, ochrání iPhone i proti vodě a díky promyšlené konstrukci se dá ukotvit třeba na nádrž motocykl, botu nebo helmu.

Tvůrci speciálního příslušenství mají podle dostupných informací patentovaný design i konstrukci výrobku. Pokud se o novém doplňku pro akční sporty  chcete dočíst více, doporučuji navštívit oficiální stránky výrobce a prodejce ZDE. Mimochodem, pokud se podíváte na přiložené promo video, jistě mi dáte za pravdu, že ty záběry z iPhonu  (vzhledem k rychlostem a podmínkám, ve kterých vznikly) nejsou vůbec špatné. Spíše naopak !!! 🙂 Tak mě napadá, možná je to ideální dárek pod stromek. Přeci jen, vyrazit si takhle o svátcích na svah na prkně  a mít přitom na helmě namontovaný svůj iPhone….??? Možná by to byla vážně parádní jízda, se kterou se můžete krátce po dojezdu do cíle podělit se svými známými nebo rodinou třeba prostřednictvím Facebooku nebo na populární YouTube:-)

To, co natočíte, se dá  krátce poté bez problémů nejen posílat, ale i prohlížet a zároveň editovat. Abych nezapomněl, ten dárek vás vyjde na necelých 80,- dolarů bez poštovného. Je to hodně nebo málo ?