Video: Jan Šibík + iPhone 4S + RED POPA

Zpráva roku !!! Jeden z nejznámějších českých fotografů, autor mnoha zahraničních fotoreportáží a můj kolega z týdeníku Reflex Jak Šibík, se před několika dny stal čerstvým majitelem iPhone 4S  !!!  A  je tak nadšený, že dokonce uvažuje, jestli nemá své profesionální přístroje Canon pověsit na hřebík !!! Že nevěříte ???  Dobrá, trochu jsem si přisadil-Honza své Canony asi nikdy neopustí-nicméně zbytek zprávy je pravdivý.

Zatímco v reportážní fotografii je Honza zkušeným autorem, v iPhone fotografii začíná. Požádal mě proto v redakci o pár tipů na fotoaplikace a příslušenství, o kterých píšu tady na iPhonefoto.cz. A vybral si.  Z aplikací pro začátek vsadil na populární Hipstamatic a z příslušenství ho zaujala jedna z novinek letošního roku: Speciální grip pro iPhone s názvem RED POPA. Před časem jsem o něm publikoval článek, který najdete ZDE.

A protože Honzu jsem k nákupu gripu RED POPA naočkoval tak trochu já svým neúnavným propagováním iPhone fotografie (proč se trochu nepochválit, že…), zajímalo mě, jak se mu s novým doplňkem fotí a zda má cenu si ho vůbec pořizovat. Odpověď najdete v přiloženém videu. Samozřejmně natočeném mým iPhonem:-)