A vítězem MR. Fotostream se stává…

Je to tady! Vyhlašujeme oficiální výsledky naší první fotosoutěže MR. FOTOSTREAM, kterou jsme pro vás pořádali od 9.11. do 9.12. 2013. Absolutním vítězem se stává….Tramtadadá: Autor s přezdívkou Gorsky a jeho snímek “PORTRÉT”. Oceněný tvůrce od nás získává hlavní cenu: SET objektivů OLLOCLIP v nejnovější verzi 4-in-1.

1. MÍSTO: PORTRÉT

portret promo foto gorsky

Na 2. místě se umístil autor PatresHF a snímek s názvem “WEDDING”, pomylsná bronzová medaile, tedy 3. místo, porota udělila autorovi HonzaVaclavik za fotografii nazvanou “NĚKDY VŠECHNO KLAPNE”. GRATULUJEME !!!

2. MÍSTO: WEDDING

IMG_1279

3. MÍSTO: NĚKDY VŠECHNO KLAPNE

image

Porota se zároveň rozhodla udělit ZVLÁŠTNÍ CENU autorovi s přezdívkou FethersKonkrétně za fotografii/koláž s názvem AUTOPORTRÉT. Tvůrci za to náleží stejná cena, jako autorům, kteří se umístili na 2. a 3. místě, tedy dárkový POUKAZ na příští WORKSHOP iPhone fotografie pořádaný magazínem iPhonefoto.cz + tričko z chystané kolekce iPhone ART.

ZVLÁŠTNÍ CENA POROTY: AUTOPORTRÉT

auto copy

Rád bych touto cestou poděkoval bývalému kolegovi a známému fotoreportérovi Janu Šibíkovi za to, že přijal nabídku posoudit vaše soutěžní příspěvky společně se mnou. Věřte, že rozhodnout, které tři (respektive čtyři) nejlepší práce oceníme, byl opravdu “boj o každý pixel”…:-) Celkem jste nám v prvním kolem poslali do soutěže přes 150 fotografií.

Za sebe musím napsat, že pokud bych mohl, ocením ještě minimálně 10 dalších příspěvků. Bohužel, vyhrát může jen jeden. Tak už to v soutěžích bývá. Ale nikdy nevíte, jestli přístě nebudete vítězem právě vy. Ostatně, podívejte se s námi na některé další fotografií, které se dostaly do finálového výběru. Třeba je mezi nima právě ta vaše.

Všem účastníkům, čtenářům i fanouškům magazínu iPhonefoto.cz moc děkujeme a těšíme se na vaše nové příspěvky v některém z příštích soutěžních kol. Oceněné vítěze prosím, ať se mi ozvou na email: blog@iPhonefoto.cz, abychom se domluvili na způsobu a termínu předání cen.

Výběr snímků, které postoupily do finále:

pkoij

Autor: ooKarotkaoo

elevate

Autor: Fethers

IMG_3493

Autor: Wolscha

Soutez Mr. Fotostream vysledky 03

Autor: Akaji

Soutez Mr. Fotostream vysledky 04

Autor: Adam

image_53-1050x1050

Autor: HonzaVaclavik

Soutez Mr. Fotostream vysledky 06

Autor: DanekPavel

image_15-1050x1050

Autor: Deraspoth

Photo 04.12.13 0 01 18

Autor: Akaji