Nová fotosoutěž MR. Fotostream je tu! Vyhrajte objektivy Olloclip i jiné ceny!

Dneska jsou to přesně 2 měsíce, co jsme spustili novou verzi www.iPhonefoto.cz a zároveň den, kdy pro vás STARTUJEME první oficiální FOTOSOUTĚŽ magazínu www.iPhonefoto.cz s názvem MR. FOTOSTREAM. Věříme, že se vám bude líbit a těšíme se na vaše fotografie. Pravidla jsou jednoduchá, ceny přívětivé. Tak tady je máte:

olloclip banner pro FBfinal

PRAVIDLA:

1. Soutěž MR.FOTOSTREAM se koná od 9.11. do 9.12. 2013 a týká se současně jak sekce FOTOGRAFIE, tak ART v naší rubrice FOTOSTREAM. TÉMA SOUTĚŽE je VOLNÉ.

2. Pořadatelem a sponzorem soutěže je magazín www.iPhonefoto.cz. Soutěžící i čtenáři, kteří chtějí dám konkrétnímu snímku LIKE se musí REGISTROVAT  a nebo PŘIHLÁSIT do systému sekce fotostream.

3. Soutěžící můžou posílat jen fotografie pořízené a editované výhradně pomocí zařízení iPhone, iPod Touch a tablety iPad. A při editaci pochopitelně používat jakékoliv iOS aplikace.

4. Do soutěže jsou zařazeny automaticky všechny snímky, které účastníci a čtenáři magazínu nahrají prostřednictvím rubriky FOTOSTREAM s podmínkou, že každý z příspěvků MUSÍ OBSAHOVAT “štítky” nebo tagy s označením aplikací, které autor při zpracování obrázku použil.

5. Pořadatel – magazín www.iPhonefoto.cz má právo NESCHVÁLIT nebo VYŘADIT příspěvky, které prokazatelně nesplňují požadavky soutěže uvedené v bodech 3. a 4. pravidel soutěže. A dále ty, které nesplňují alespoň základní “uměleckou” úroveň zpracování nebo porušují autorská práva ČR a podmínky pro užívání webu iPhonefoto.cz.

6. O vítězných fotografiích rozhodnou: Originalita, nápad a vizuální zpracování. Rozhodujícím faktorem je i POČET LIKE a ZOBRAZENÍ, které každý ze soutěžních snímků během konání soutěže, tedy od 9.11. do 9.12. 2013, získá od ostatních čtenářů magazínu.

7. O výběru 3 NEJLEPŠÍCH fotografií rozhodne zástupce magazínu www.iPhonefoto.cz a jako host také znáný český fotoreportér událostí JAN ŠIBÍK.

8. Pořadatel oznámí VÝSLEDKY soutěže nejpozději 15. 12. 2013 prostřednictvím magazínu a dále na sociálních sítích Facebook a Twitter.

CENY:

VÍTĚZ, kterého vybere porota soutěže, ZÍSKÁ HLAVNÍ CENU-SET objektivů OLLOCLIP 3-in-1 pro iPhone verze 4/4S nebo 5/5S dle vlastního výběru + tričko z chystané kolekce iPhone ART.

Autoři snímků, kteří se umístí na základě rozhodnutí poroty na 2. a 3. MÍSTĚ si ze soutěže odnesou dárkové POUKAZY na příští WORKSHOP iPhone fotografie pořádaný magazínem iPhonefoto.cz + tričko z chystané kolekce iPhone ART.

Ceny budou vítězům předány osobně a nebo doporučeně poštou.

V případě dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat formou příspěvku pod článkem nebo přes KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

Těšíme se na vaše snímky a držíme palce !