Vyclone app – Přátelé, kamery, akce !

Nerad bych se zmýlil, ale skoro bych se vsadil o láhev dobrého vína, že dnešní novinka by se mohla stát hitem letošního léta v aplikacích pro vytváření netradičních videí iPhonem. Teda, nevím, jak u nás v ČR, ale třeba v USA rozhodně. Tvůrci ji dali název Vyclone app a v tento okamžik ji už najdete v App Store ke stažení ZDARMA. Jedná se o velmi povedený nástroj pro tvorbu, základní editaci a především sdílení videosekvencí. Že to není nic nového ? Tak pozor ! Vyclone app to dokáže současně z až 4 kamer (iPhonů), kterými společně s vašimi spolutvůrci natočíte konkrétní akci, klip, událost, moment z různých míst nebo úhlů pohledů. Získáte tak několik rozmanitých záběrů, které posléze právě díky téhle nové app snadno a velmi rychle sestříháte. Nebo dobře, říkejme tomu raději “namixujete” a vzápětí vyšlete na jednu ze sociálních sítí Facebook (FB) nebo Twitter. Případně uložíte do galerie svého telefonu a později použijete k další zábavě nebo tvorbě jiných videí.

Vyclone má vcelku přehledné a na ovládání jednoduché menu. Kromě výše popsaných základních funkcí je na něm sympatická možnost dodatečně remixovat nejen autorská videa nebo ta, která vytvořili vaši přátelé.Ale “hrábnout” můžete i do cizích, která sdílejí do společného ranku také ostatní uživatelé. Pochopitelně, že se jedná o automatický proces, takže nelze ovlivnit detailně, jak bude výsledek vypadat. I tak je to ale často zábavné. Protože Vyclone je postavena hodně na sdílení s přáteli, počítejte s tím, že po stažení vám app pro aktivaci nabídne primárně přihlášení přes účet Facebooku. Není to ale vaší povinností. Pokud to nechcete (například proto, nejste příznivcem téhle sítě), není problém se zaregistrovat a provést vstup později na základě jména a hesla. V případě propojení přes FB se vám ale bude lépe nejen “míchat” s přáteli, ale také sledovat více pokusů od aktivních uživatelů. Nechybí přehled posledních nahraných videí, historie vaší aktivity i nabídka hledání přátel na FB. A také zobrazování místa, kde jste klip pořídili, na google mapě. Povedené je “rozdělení” jednotlivých záběrů pomocí barevných oken. A také nabídka použití některého z pěti filmových filtrů pro zkreslení nebo převod do černobílé verze. Více najdete na webu aplikace ZDE.Takže směle do toho. Vyclone app, přátelé, kamery a…AKCE !!! Jedem…!!!

Novinka Vyclone ke stažení bezplatně. Viz. Odkaz na App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/vyclone/id521680614?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]