Sesumírujte své vzpomínky na rok 2016 s aplikacemi z App Store

Photos


Nestíháte protřídit vaše vizuální záznamy za rok 2016? I v tom vám aplikace z App Store dokážou pomoci. Vy přitom někdy nemusíte hnout ani prstem.

vzpomínky na rok 2016

 

Seznam aplikací z kolekce „Wrap Up Your Year“ z App Store:

 

Magisto

Alikace Magisto je vlastně takový automat, který aplikuje různé přechodové efekty na vaše videa a fotografie, které následně sestříhá, přidá k nim hudební doprovod a vytvoří krátký videoklip, který můžete sdílet na sociálních sítích.

icon
Magisto Video Editor (828 ratings) Vimeo, Inc. Photo & Video, Utilities Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Flipagram

Aplikace Flipagram vytvoří z vašich fotografií poutavé video. Navíc obsahuje i mikrosociální síť, na které můžete své výtvory sdílet a naopak sledovat ty od ostatních uživatelů.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

boox

Dříve aplikace Print ME se nově jmenuje boox a umožňuje všem svým uživatelům zaznamenání jejich vzpomínek ve vysoké kvalitě do fotoknihy nebo kalendáře. Tým stojící za tímto titulem má za sebou více jak 50 let zkušeností s tiskem a 10 let zkušeností s aplikacemi. Takže své fotografie svěřujete opravdovým profesionálům v oboru.

icon
boox - Photo Printing (0 ratings) vukee GmbH & Co. KG Photo & Video, Shopping Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Fuzel Collage

Jednoduchá aplikace Fuzel Collage vám pomůže vytvořit si ze svých fotografií zajímavé koláže, poskytuje ale více funkcí než jednoduchý Layout od instagramu.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Printastic

Printastic vám nabídne tisk fotoknihy o rozměru 21 x 21 cm, jež může obsahovat 24 až 200 stránek, to navíc v tvrdé vazbě. Samozřejmostí jsou různá rozvržení a nastavení stránek, přidávání textů a mnoho dalšího.

icon
PRINTASTIC Photo Books, Prints (4 ratings) Get Printastic Ltd. Photo & Video, Shopping Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Quik

Vezměte svá videa a fotografie, přidejte jim vámi oblíbenou hudbu, připište nějaký text a vytvořte poutavé video plné krásných vzpomínek třeba zrovna na vaše Vánoce.

icon
Quik - GoPro Video Editor (3033 ratings) GoPro, Inc. Photo & Video, Travel Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Woodpost by Fuzel

Co třeba nechat si vytisknout svou fotografii na dřevěnou destičku? Nebo snad chcete sadu podtácků? V aplikaci Woodpost by Fuzel to není žádný problém.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Spark Camera

Spark Camera je oblíbená aplikace na tvorbu krátkých videí umožňující svým uživatelům nejen záznam, ale i editaci videa, a to jak v aplikaci natočeného, tak toho importovaného z vaší galerie. Své výtvory můžete sdílet nejen s příteli, ale i do tzv. Spark Festivalu – jakési sociální sítě této aplikace.

icon
Spark Camera & Video Editor (64 ratings) Dayworks. Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

File New

File New nabízí 70 filtrů, které můžete aplikovat na své fotografie, ale i na koláže, které v této aplikaci vytvoříte. Přidávat můžete jak svůj, tak předem předdefinovaný text, který lze skrývat i za objekty v popředí.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Animoto

Animoto je další z řady aplikací, která dokáže z vašich fotografií a videozáznamů vytvořit poutavý příběh v podobě krátkého videa.

icon
Slideshow Creator (55 ratings) Animoto Inc. Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

POTO

Aplikace POTO obsahuje více jak 5 000 prvků k vyřádění vaší kreativity. Přítomny jsou jak nálepky, texty, tak i různé filtry. Během chvíle tak vytvoříte PF, pohlednici, nebo obálku časopisu.

icon
POTO - Photo Frames & Collage (15 ratings) POTO Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Videoshop

Aplikace Videoshop umí vašemu videozáznamu přidat zvuk – ať už z vaší knihovny, nebo ten, který si sami namluvíte, text, fotografie, a umí záznamu aplikovat i různé efekty – slow-motion, zrcadlení a samozřejmě v neposlední řadě i tematické filtry.

icon
Videoshop - Video Editor (174 ratings) Jajijujejo Inc. Photo & Video, Productivity Zdarma Stáhnout aplikaci

 

PicPlayPost

Video koláže rozhodně nejsou nijak rozšířeným segmentem. Pokud si chcete některou vytvořit, nejjednodušší možnou cestou to bude pomocí aplikace PicPlayPost. Vyjma videí můžete vložit i soubory GIF a vašemu výsledku vtisknout nezaměnitelný zvukový podkres.

icon
PicPlayPost: Video Wallpaper (46 ratings) Mixcord Inc. Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Popsa

Chcete-li vytvořit zajímavou fotoknihu a to přímo ve svém mobilním telefonu, koukněte na aplikaci Popsa. Je intuitivní, nabízí množství nastavení a na první knihu vám dá 20 % slevu.

icon
Popsa (2 ratings) Popsa Photo & Video, Productivity Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Pixbrite

Pokud opravdu nestíháte zhola nic, vyzkoušejte aplikaci Pixbrite. Je natolik chytrá, že vám z vašich fotografií v galerii sama utvoří koláže. A pokud se přece jen netrefí a vy najdete vteřinku času, můžete jí trochu napovědět.

icon
Pixbrite: Automatic Photo Collage Maker & Editor (0 ratings) Visbit Inc. Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Brushstroke

Chcete-li udělat ze svých vzpomínek umělecké dílo, pomůže vám v tom titul Brushstroke. Přemění totiž vaše fotografie na malbu v duchu známých klasických umělců.

icon
Brushstroke (15 ratings) Code Organa Photo & Video, Entertainment 99 CZK Stáhnout aplikaci