Sesumírujte své vzpomínky na rok 2016 s aplikacemi z App Store

Photos


Nestíháte protřídit vaše vizuální záznamy za rok 2016? I v tom vám aplikace z App Store dokážou pomoci. Vy přitom někdy nemusíte hnout ani prstem.

vzpomínky na rok 2016

 

Seznam aplikací z kolekce „Wrap Up Your Year“ z App Store:

 

Magisto

Alikace Magisto je vlastně takový automat, který aplikuje různé přechodové efekty na vaše videa a fotografie, které následně sestříhá, přidá k nim hudební doprovod a vytvoří krátký videoklip, který můžete sdílet na sociálních sítích.

icon
Magisto Video Editor (1060 ratings) Vimeo, Inc. Photo & Video, Utilities Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Flipagram

Aplikace Flipagram vytvoří z vašich fotografií poutavé video. Navíc obsahuje i mikrosociální síť, na které můžete své výtvory sdílet a naopak sledovat ty od ostatních uživatelů.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

boox

Dříve aplikace Print ME se nově jmenuje boox a umožňuje všem svým uživatelům zaznamenání jejich vzpomínek ve vysoké kvalitě do fotoknihy nebo kalendáře. Tým stojící za tímto titulem má za sebou více jak 50 let zkušeností s tiskem a 10 let zkušeností s aplikacemi. Takže své fotografie svěřujete opravdovým profesionálům v oboru.

icon
boox - Photo Printing ( ratings) vukee GmbH & Co. KG Photo & Video, Shopping Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Fuzel Collage

Jednoduchá aplikace Fuzel Collage vám pomůže vytvořit si ze svých fotografií zajímavé koláže, poskytuje ale více funkcí než jednoduchý Layout od instagramu.

icon
Fuzel Collage (34 ratings) Not A Basement Studio JSC Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Printastic

Printastic vám nabídne tisk fotoknihy o rozměru 21 x 21 cm, jež může obsahovat 24 až 200 stránek, to navíc v tvrdé vazbě. Samozřejmostí jsou různá rozvržení a nastavení stránek, přidávání textů a mnoho dalšího.

icon
PRINTASTIC Photo Books, Prints ( ratings) Get Printastic Ltd. Photo & Video, Shopping Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Quik

Vezměte svá videa a fotografie, přidejte jim vámi oblíbenou hudbu, připište nějaký text a vytvořte poutavé video plné krásných vzpomínek třeba zrovna na vaše Vánoce.

icon
Quik - GoPro Video Editor (3607 ratings) GoPro, Inc. Photo & Video, Travel Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Woodpost by Fuzel

Co třeba nechat si vytisknout svou fotografii na dřevěnou destičku? Nebo snad chcete sadu podtácků? V aplikaci Woodpost by Fuzel to není žádný problém.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Spark Camera

Spark Camera je oblíbená aplikace na tvorbu krátkých videí umožňující svým uživatelům nejen záznam, ale i editaci videa, a to jak v aplikaci natočeného, tak toho importovaného z vaší galerie. Své výtvory můžete sdílet nejen s příteli, ale i do tzv. Spark Festivalu – jakési sociální sítě této aplikace.

icon
Spark Camera & Video Editor (67 ratings) Dayworks. Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

File New

File New nabízí 70 filtrů, které můžete aplikovat na své fotografie, ale i na koláže, které v této aplikaci vytvoříte. Přidávat můžete jak svůj, tak předem předdefinovaný text, který lze skrývat i za objekty v popředí.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Animoto

Animoto je další z řady aplikací, která dokáže z vašich fotografií a videozáznamů vytvořit poutavý příběh v podobě krátkého videa.

icon
Slideshow Creator (66 ratings) Animoto Inc. Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

POTO

Aplikace POTO obsahuje více jak 5 000 prvků k vyřádění vaší kreativity. Přítomny jsou jak nálepky, texty, tak i různé filtry. Během chvíle tak vytvoříte PF, pohlednici, nebo obálku časopisu.

icon
POTO - Photo Frames & Collage (19 ratings) POTO Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Videoshop

Aplikace Videoshop umí vašemu videozáznamu přidat zvuk – ať už z vaší knihovny, nebo ten, který si sami namluvíte, text, fotografie, a umí záznamu aplikovat i různé efekty – slow-motion, zrcadlení a samozřejmě v neposlední řadě i tematické filtry.

icon
Videoshop - Video Editor (170 ratings) Jajijujejo Inc. Photo & Video, Productivity Zdarma Stáhnout aplikaci

 

PicPlayPost

Video koláže rozhodně nejsou nijak rozšířeným segmentem. Pokud si chcete některou vytvořit, nejjednodušší možnou cestou to bude pomocí aplikace PicPlayPost. Vyjma videí můžete vložit i soubory GIF a vašemu výsledku vtisknout nezaměnitelný zvukový podkres.

icon
PicPlayPost: Video Wallpaper (63 ratings) Mixcord Inc. Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Popsa

Chcete-li vytvořit zajímavou fotoknihu a to přímo ve svém mobilním telefonu, koukněte na aplikaci Popsa. Je intuitivní, nabízí množství nastavení a na první knihu vám dá 20 % slevu.

icon
Popsa ( ratings) Popsa Photo & Video, Productivity Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Pixbrite

Pokud opravdu nestíháte zhola nic, vyzkoušejte aplikaci Pixbrite. Je natolik chytrá, že vám z vašich fotografií v galerii sama utvoří koláže. A pokud se přece jen netrefí a vy najdete vteřinku času, můžete jí trochu napovědět.

icon
Pixbrite: Automatic Photo Collage Maker & Editor ( ratings) Visbit Inc. Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Brushstroke

Chcete-li udělat ze svých vzpomínek umělecké dílo, pomůže vám v tom titul Brushstroke. Přemění totiž vaše fotografie na malbu v duchu známých klasických umělců.

icon
Brushstroke (19 ratings) Code Organa Photo & Video, Entertainment 99 CZK Stáhnout aplikaci