Známý fotograf Jeremy Cowart chystá spuštění nové obrázkové sítě OKDOTHIS

Spuštění nové obrázkové sociální sítě s názvem OKDOTHIS oznámil tento týden známý fotograf Jeremy Cowart, který na projektu spolupracuje s vývojářským studiem Aloompa. V nejbližších dnech by se zároveň měla v App Store objevit aplikace pro iPhone. Projekt, jehož rozhraní a struktura podle zatím uvolněných informací připomíná něco mezi Twitterem a Instagramem, má podle autora nápadu sloužit především ke sdílení nápadů.

okdothis app foto 1

A to nejen prostřednictvím textových tipů, ale pochopitelně také fotografií a aktivních uživatelů, kteří se do sítě zapojí. Ti by se měli nejen vzájemně sledovat, ale také inspirovat a radit si. Autoři nové sítě a chystané aplikace prozatím zveřejnili jen základní promo informace a také první “ochutnávkové” video. Více se dozvíme určitě již brzy. Zústaňte naladěni, jakmile se app objeví ke stažení, určitě se na ní podíváme detailně.

Photographer Jeremy CowartFotograf Jeremy Cowart je respektovanou autoritou a tvůrcem v branži moderní fotografie. Původně vystudoval grafický design a k tvůrčí fotografii se dostal o něco později. Často zkouší nové techniky a postupy, zejména ve vztahu k digitálních technologiím. Známý je i tím, že vedle tradičního pojetí fotografie rád experimentuje s různými programy a tvoří vlastní, autorské styly. Během své dosavadní kariéry pracoval pro řadu významných značek a časopisů. Jeho práci zvěřeňují například Rolling Stone, ESPN Magazine, People Magazine, USA Today, Fast Company, NYTimes nebo magazín TIME. Kromě toho fotil i řadu známých osobností. Ve svém porfoliu má jména jako Sting, Tim Tebow, Maggie Gyllenhaal, Heidi Klum, Gwyneth Paltrow a další…

Další informace o síti se dočtete ZDE.