7 dní, 7 fotografických aplikací v App Store

aplikace


Kvalita mobilních fotografií je čím dál lepší, za což do značné míry vděčíme i fotografickým aplikacím, které jsou dostupné v App Store.

Aplikace podporují ty nejoblíbenější fotografické funkce a posilují trendy, jež můžeme sledovat v profilech na sociálních sítích ale ostatně i v osobních albech. A aplikace bezpochyby budou pokračovat v neustálém proměňování způsobu, jakým svět vidíme a zachycujeme.

Z toho důvodu Apple po celý týden představuje v obchodě App Store různé fotografické tituly v rámci své rubriky „aplikace dne“. Jedná se o tituly, které na něho skutečně zapůsobily. Dojde na selfie, fotografování jídla ale i animované výtvory. Nezapomeňte si tedy každý den přečíst o jedné z vybraných foto aplikacích, stačí si k tomu rozkliknout App Store a podívat se do nabídky Dnes. Níže najdete samotný výběr titulů.

Mějte vychytané filtry na léto s aplikacemi z App Store

Protože jednotlivé aplikace uveřejňuje už od pondělí, stačí si jakoukoli uvedenou v nabídce Dnes rozkliknout a přes ní už se dostanete nejen na celou kolekci, ale i jednotlivé, již uveřejněné příběhy. Ke dni psaní článku se jedná o portrétní režim v aplikaci Focos, design a text v aplikaci A Design Kit a jídlo ve Foodie.

 

Tituly v kolekci 7 dní, 7 fotografických aplikacív App Store: 

Focos

Aplikace Focos je speciálně navržena pro iPhony s duálním fotoaparátem a iPhone XR. Proto také díky ní můžete nejdříve fotit a pak doostřovat díky zachyceným datům o hloubce obrazu. Upravíte si ale i clonu, vytvoříte libovolný bokeh atd.

icon
Focos (328 ratings) Xiaodong Wang Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Infltr

Aplikace Infltrnabízí více jak 7 milionů možností filtrů. Navrhujete si je zde totiž dle vlastního uvážení. Každý tak může být originál a nikdo nemusí mít ten stejný, co zrovna vy.

icon
Infltr - Infinite Filters (56 ratings) Yooshr Ltd Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

VSCO

VSCO je aplikace, která zvládá nejen fotografování s ručním zadáním si všech hodnot, ale nabízí i silnou editaci vašich fotografií, kdy nabídne základní úpravu i četnou paletu filtrů. K tomu přihazuje i mikrosociální síť navrch.

icon
VSCO: Photo & Video Editor (294 ratings) Visual Supply Company Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Loopsie

Není zapotřebí stativ fotoaparátu a ani profesionální video nástroje, když používáte aplikaci Loopsie. Umožňuje totiž vytvářet úžasné efekty jak ve videozáznamech, tak vašich fotografiích. Jen je třeba trochu vaší kreativity.

icon
Loopsie (36 ratings) LOOPSIE SRL Photo & Video, Utilities Zdarma Stáhnout aplikaci

 

A Design Kit

Díky vtipným nálepkám, funky filtrům a veselým písmům je A design Kit jednou z nejrozjívenějších aplikací na editaci fotek předtím, než je umístíte na své sociální sítě. Za titulem stojí vývojáři z lifestylového magazínu A Beautiful Mess, kteří mají na svědomí i aplikaci A Color Story.

icon
A Design Kit (6 ratings) A Color Story LLC Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Foodie

Jde o aplikaci určenou přímo na focení jídla. Vyniká vychytanými filtry i jejich názvy, které napovídají, k čemu se hodí nejlíp. Tropical nechá vyniknout nápoje, Fresh se krásně hodí k ovoci a Yum udělá pastvu pro oči prakticky z čehokoli.

icon
Foodie - Camera for life (39 ratings) SNOW INC. Photo & Video, Food & Drink Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Retrica

Filtry, filtry a zase filtry. Aplikace Retrica vám jich nabídne více jak 190 a to klidně v živém náhledu scény. Nechybí ani základní úprava a další možnosti.

icon
Retrica-Original Filter Camera (1206 ratings) Retrica, Inc. Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci