7 dní, 7 fotografických aplikací v App Store

aplikace

Kvalita mobilních fotografií je čím dál lepší, za což do značné míry vděčíme i fotografickým aplikacím, které jsou dostupné v App Store.

Aplikace podporují ty nejoblíbenější fotografické funkce a posilují trendy, jež můžeme sledovat v profilech na sociálních sítích ale ostatně i v osobních albech. A aplikace bezpochyby budou pokračovat v neustálém proměňování způsobu, jakým svět vidíme a zachycujeme.

Z toho důvodu Apple po celý týden představuje v obchodě App Store různé fotografické tituly v rámci své rubriky „aplikace dne“. Jedná se o tituly, které na něho skutečně zapůsobily. Dojde na selfie, fotografování jídla ale i animované výtvory. Nezapomeňte si tedy každý den přečíst o jedné z vybraných foto aplikacích, stačí si k tomu rozkliknout App Store a podívat se do nabídky Dnes. Níže najdete samotný výběr titulů.

Mějte vychytané filtry na léto s aplikacemi z App Store

Protože jednotlivé aplikace uveřejňuje už od pondělí, stačí si jakoukoli uvedenou v nabídce Dnes rozkliknout a přes ní už se dostanete nejen na celou kolekci, ale i jednotlivé, již uveřejněné příběhy. Ke dni psaní článku se jedná o portrétní režim v aplikaci Focos, design a text v aplikaci A Design Kit a jídlo ve Foodie.

 

Tituly v kolekci 7 dní, 7 fotografických aplikacív App Store: 

Focos

Aplikace Focos je speciálně navržena pro iPhony s duálním fotoaparátem a iPhone XR. Proto také díky ní můžete nejdříve fotit a pak doostřovat díky zachyceným datům o hloubce obrazu. Upravíte si ale i clonu, vytvoříte libovolný bokeh atd.

[appstore id=“1274938524″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Infltr

Aplikace Infltrnabízí více jak 7 milionů možností filtrů. Navrhujete si je zde totiž dle vlastního uvážení. Každý tak může být originál a nikdo nemusí mít ten stejný, co zrovna vy.

[appstore id=“935623257″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

VSCO

VSCO je aplikace, která zvládá nejen fotografování s ručním zadáním si všech hodnot, ale nabízí i silnou editaci vašich fotografií, kdy nabídne základní úpravu i četnou paletu filtrů. K tomu přihazuje i mikrosociální síť navrch.

[appstore id=“588013838″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Loopsie

Není zapotřebí stativ fotoaparátu a ani profesionální video nástroje, když používáte aplikaci Loopsie. Umožňuje totiž vytvářet úžasné efekty jak ve videozáznamech, tak vašich fotografiích. Jen je třeba trochu vaší kreativity.

[appstore id=“1259909228″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

A Design Kit

Díky vtipným nálepkám, funky filtrům a veselým písmům je A design Kit jednou z nejrozjívenějších aplikací na editaci fotek předtím, než je umístíte na své sociální sítě. Za titulem stojí vývojáři z lifestylového magazínu A Beautiful Mess, kteří mají na svědomí i aplikaci A Color Story.

[appstore id=“1292829069″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Foodie

Jde o aplikaci určenou přímo na focení jídla. Vyniká vychytanými filtry i jejich názvy, které napovídají, k čemu se hodí nejlíp. Tropical nechá vyniknout nápoje, Fresh se krásně hodí k ovoci a Yum udělá pastvu pro oči prakticky z čehokoli.

[appstore id=“1076859004″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Retrica

Filtry, filtry a zase filtry. Aplikace Retrica vám jich nabídne více jak 190 a to klidně v živém náhledu scény. Nechybí ani základní úprava a další možnosti.

[appstore id=“577423493″ store=“CZ“ style=“infobox“]
Tags from the story
, , , ,