7 nejlepších aplikací pro úpravu fotografií dle serveru iMorePatříte mezi ty, kteří dávají do fotografií různé filtry, kresby, 3D objekty a další úpravy? Prostě kus své fantazie? Tak přímo pro vás server iMore vybral ty nejlepší z nich.

 

Pixelmator

Pixelmator je, dalo by se říci, jednodušší Photoshop. Své fotografie můžete klonovat, deformovat, vyvažovat bílou, upravit jim sytost, ostrost a kontrast barev. Lze použít i různé nástroje a zbavit se tak nepříjemných „fleků“, též můžete do fografií kreslit a přidávat různé objekty.

 

icon
Pixelmator (13 ratings) Pixelmator Team Graphics & Design, Photo & Video 779 CZK " target="_blank">Stáhnout aplikaci

 

Mextures

Obsahuje stovky textur, filtrů a vrstev pro úpravu vašich fotografií. Unikátní je hlavně svými formulemi, jejich obsahuje obsáhlou databázi, ve které se můžete nechat inspirovat některými fotografiemi od opravdových profesionálů.

 

icon
Mextures (4 ratings) MEREK DAVIS COM, LLC Photo & Video 49 CZK " target="_blank">Stáhnout aplikaci

Repix

Má velmi dobré filtry, které ale nepoužíváte na celé fotografie, nýbrž si sami určíte část, kde chcete daný filtr použít. K tomu slouží tužka, která má široké spektrum nastavení. Pozor ale, ať místo uměleckého díla nevykouzlíte prostý kýč.

 

icon
Repix - Inspiring Photo Editor (2 ratings) Sumoing Ltd Photo & Video, Entertainment Zdarma " target="_blank">Stáhnout aplikaci

VSCO

VSCO je aplikace na úpravu vašich fotografií, ale zároveň sociální sítí. Má jemně vyladěné filtry, u kterých si sami zvolíte jejich intenzitu. Jakmile si filtr vyberete a nastavíte podle svých představ, stačí fotografii nahrát a sdílet s ostatními uživateli. Fotografie dalších uživatelů můžete procházet a inspirovat se jimi.

 

icon
VSCO: Photo & Video Editor (239 ratings) Visual Supply Company Photo & Video, Lifestyle Zdarma " target="_blank">Stáhnout aplikaci

Matter

Patří mezi velmi abstraktní aplikace. Nabízí výběr 3D objektů, které přidáváte přímo do vašich fotografií a tím jim přidáte další rozměr. Taktéž můžete vytvořit animované smyčky 3D objektů, ty se poté ve vašich snímcích pohybují.

 

icon
Matter - Create and design 3D effects with photos (1 ratings) Pixite Inc. Photo & Video, Entertainment 129 CZK " target="_blank">Stáhnout aplikaci

Slow Shutter Cam

Chcete-li si hrát s nočními režimy či dávat svým fotografiím pohyb, zkuste tuto aplikaci. Neslouží však k úpravě snímků, ale k jejich pořízení.

 

icon
Slow Shutter Cam (17 ratings) Cogitap Software Photo & Video, Utilities 49 CZK " target="_blank">Stáhnout aplikaci

 

Qtiie.JP

Rádi tvoříte roztomilé fotografie? Tato aplikace má obrovskou škálu samolepek a filtrů, které obsahují hvězdičky, srdíčka, motýly a spoustu dalších objektů. Obsahuje i efekt zvětšení očí – oblíbený „anime“. Není proto divu, že je Qtiie.JP velice oblíbená Japonská aplikace.

 

icon
( ratings) " target="_blank">Stáhnout aplikaci

Zdroj: iMore