7 nejlepších aplikací pro úpravu fotografií dle serveru iMore

Patříte mezi ty, kteří dávají do fotografií různé filtry, kresby, 3D objekty a další úpravy? Prostě kus své fantazie? Tak přímo pro vás server iMore vybral ty nejlepší z nich.

 

Pixelmator

Pixelmator je, dalo by se říci, jednodušší Photoshop. Své fotografie můžete klonovat, deformovat, vyvažovat bílou, upravit jim sytost, ostrost a kontrast barev. Lze použít i různé nástroje a zbavit se tak nepříjemných „fleků“, též můžete do fografií kreslit a přidávat různé objekty.

 

[appstore id=“407963104″ store=“CZ“ style=“full“]

 

Mextures

Obsahuje stovky textur, filtrů a vrstev pro úpravu vašich fotografií. Unikátní je hlavně svými formulemi, jejich obsahuje obsáhlou databázi, ve které se můžete nechat inspirovat některými fotografiemi od opravdových profesionálů.

 

[appstore id=“650415564″ store=“CZ“ style=“full“]

Repix

Má velmi dobré filtry, které ale nepoužíváte na celé fotografie, nýbrž si sami určíte část, kde chcete daný filtr použít. K tomu slouží tužka, která má široké spektrum nastavení. Pozor ale, ať místo uměleckého díla nevykouzlíte prostý kýč.

 

[appstore id=“597830453″ store=“CZ“ style=“full“]

VSCO

VSCO je aplikace na úpravu vašich fotografií, ale zároveň sociální sítí. Má jemně vyladěné filtry, u kterých si sami zvolíte jejich intenzitu. Jakmile si filtr vyberete a nastavíte podle svých představ, stačí fotografii nahrát a sdílet s ostatními uživateli. Fotografie dalších uživatelů můžete procházet a inspirovat se jimi.

 

[appstore id=“588013838″ store=“CZ“ style=“full“]

Matter

Patří mezi velmi abstraktní aplikace. Nabízí výběr 3D objektů, které přidáváte přímo do vašich fotografií a tím jim přidáte další rozměr. Taktéž můžete vytvořit animované smyčky 3D objektů, ty se poté ve vašich snímcích pohybují.

 

[appstore id=“897754160″ store=“CZ“ style=“full“]

Slow Shutter Cam

Chcete-li si hrát s nočními režimy či dávat svým fotografiím pohyb, zkuste tuto aplikaci. Neslouží však k úpravě snímků, ale k jejich pořízení.

 

[appstore id=“357404131″ store=“CZ“ style=“full“]

 

Qtiie.JP

Rádi tvoříte roztomilé fotografie? Tato aplikace má obrovskou škálu samolepek a filtrů, které obsahují hvězdičky, srdíčka, motýly a spoustu dalších objektů. Obsahuje i efekt zvětšení očí – oblíbený „anime“. Není proto divu, že je Qtiie.JP velice oblíbená Japonská aplikace.

 

[appstore id=“687208189″ store=“CZ“ style=“full“]

Zdroj: iMore