Camera + překročila 6 milionů stažení

Tým z vývojářského studia TapTapTap má velký důvod k oslavě. Jedna z jejich aplikací – velmi populární Camera+ se právě v App Store přehoupla přes hranici 6 milionů !!! stažení. Pro autory je to velký úspěch. Jejich app se už nějaký čas “pere” o prvenství s legendárním Hipstamaticem v kategorii Foto&Video. V posledních měsících ho ale poráží a dosahuje rekordních prodejů.

O úspěchu vývojářů z TapTapTap informoval na jejich blogu John Casanta a přiložil i dva grafy, které ukazují, jak moc se jejich projektu dařilo v poslední době. Casanta přičítá úspěch aplikace v uplynulých 6-ti měsících mimo jiné i zahájení a růst prodeje poslední verze iPhone 4S. No, nechme se překvapit, jak se bude téhle úspěšné app dařit letos. Konkurence je totiž čím dál tím silnější.

O aplikaci Camera + připravím v dohledné době podrobný test. Přeci jen, prvenství si drží i mezi fotoaplikace stahovanými u nás v ČR. Tak si to určitě zaslouží:-)

Několik zajímavých čísel a informací k prodeji Camera+:

  • V průměru se jedna kopie Camera + prodala přibližně každé 3 sekundy
  • Camera + se stala ve své kategorii nejprodávanější app v App Store v roce 2011
  • Více, než 5 milionů z celkem 6 milionů stažení Camera + se odehrálo za posledních 12 měsíců
  • Více, než  950.000 stažení má Camera + za posledních 30 dnů !!!
  • Od začátku září 2011 patří nepřetržitě mezi TOP 10 aplikací
Tento graf ukazuje  týdenní prodeje po 30% snížením provize od Apple.

Vzhledem k silným prodejům je nyní Camera +  v App Store  ke stažení za zvýhodněnou cenu 0,89,- eur. Viz odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/id329670577?mt=8″]

A mimochodem, je to vážně parádní fotoaplikace ! Ani nemá cenu dodávat, že ji vřele doporučuji !!! A posílám gratulaci do TapTapTap 🙂