Workshop č.2 pro iPhone fotografy

Každý den lidé udělají víc než miliardu fotografií mobilními telefony. Přes 300 miliónů jich publikují pouze na Facebooku. A tato čísla stále rostou. Jak udělat i s mobilním telefonem dobrou fotku? A jak se v záplavě těch ostatních prosadit nebo alespoň neztratit? Absolvujte jednodenní workshop s fotografem Tomášem Tesařem a novinářem Milošem ČermákemKde a kdy? V sobotu 10. listopadu v centru Prahy (od 9:00 do 17:00 hodin). Jaký bude program? Workshop tvoří teoretická a praktická část. V té první (v učebně v centru Prahy) vás Tomáš Tesař seznámí se základy fotografování mobilním telefonem.
Podrobně vám představí základní aplikace (mimo jiné Instagram, Hipstamatic, Camera+, 6×7, Retro Camera, ScratchCam FX, SnapSeed, nově Blux Camera, Mattebox a další) a ukáže práci s nimi. Miloš Čermák vám prozradí, jak a proč sdílet fotografie v sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter).
Po teoretické části (délka cca 3 hodiny) bude následovat praktická část, během které se účastníci budou věnovat fotografování v exteriéru (cca 2 hodiny). Na závěr workshopu se všichni sejdeme a vyhodnotíme fotografie pořízené během praktické části (cca 1 hodina). Celková doba trvání semináře – včetně krátkých přestávek na občerstvení – je cca 8 hodin. Jak se zúčastnit? Pošlete co nejrychleji závaznou objednávku na email: workshop@iphonefoto.cz, do 24 hodin vám zašleme údaje potřebné pro zaplacení účastnického poplatku+podrobné informace. Za kolik? Cena je 790,- Kč včetně DPH (v ceně je káva, chlazené nealko nápoje a studené občerstvení). Počet účastníků je omezený. Workshopu se může zúčastnit maximálně 12 osob. V případě zájmu vám vystavíme darovací poukaz, který můžete věnovat jakékoliv osobě.