Březnové vydání Snap je ke staženíMalé připomenutí pro ty z vás, kteří jsou skalními fanoušky aplikace Hipstamatic a všeho, se kolem ní jenom šustne: Vyšlo březnové číslo kultovního magazínu SNAP, který se věnuje právě komunitě iPhone fotografů, kteří upřednosňují tuhle dnes již legendární retro fotoaplikaci. Pokud se nepletu, je to už 8 číslo, takže pokud jste doposud nečetli ani jedno, můžete si zpětně stáhnout bezplatně i všechny předchozí:-) V každém najdete spoustu inspirace a tipů, jak, co a proč se dá fotografovat právě app Hipstamatic. V pořadí třetí letošní vydání se věnuje více hudbě, najdete v něm ale i řadu dalších témat:-)

A ještě tradiční poznámka: Nepřehlédněte (toho si málokdo všímá…), že vychytávkou magazínu v elektronické verzi je, že u většiny z prezentovaných fotografií najdete malou ikonu, která vás odkáže na set objektivu, filmu a případně dalšího příslušenství, které autor při focení konkrétního obrázku použil. Hipstamatic patří mezi nejpopulárnější fotoaplikace pro iPhone a do konce loňského roku si ho stáhlo přes 4,5 milionu uživatelů. Často ho ke své práci používají i známí fotožurnalisté událostí. SNAP je ke stažení ZDARMA a číst si ho můžete jak na webu ZDE, tak díky aplikaci v iPhonu, iPodu Touch, ale také na tabletu iPad. Pokud jste ještě na Snap nenarazili, tak neváhejte. Viz Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1164 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz