Camera+ Magic Effects app – podvod ?

Pozor !!! Takhle aplikace ve vás nemůže vyvolat závislost, ale pořádně vás naštvat !!! Ano, je to tak. Aplikace Camera+ Magic Effects, která se v těchto dnech objevila v App Store ke stažení pro iPhone a iPad, se na první pohled tváří sice přívětivě, ale ve skutečnosti je to tak trochu podvod ! Ne snad, že by se vám po jejím stažení přihodilo něco s vašim iPhonem nebo iPadem. Problém je spíše v obsahu, respektive nabídce efektů, které tato app za cenu 1,59,- eur nabízí. Protože jsem si ji právě stáhnul a odzkoušel, považuji za správné varovat ostatní !!! Za uvedenou  cenu totiž dostanete pouze 19 rámečků + 19 efektů. Tečka, konec, hotovo. Aplikaci najdete v App Store TADY. Náhledy efektů vypadají sice lákavě, realita je ovšem zklamáním. Posuďte sami, jestli se vám vůbec chce za něco takového utrácet:-( Nezbývá, než doufat, že Premier Publisher, Inc., podepsaný pod jejím vývojem nabídku efektů co nejdříve výrazně doplní a vylepší nebo ho někdo vykopne do vesmíru. Kromě holé nabídky efektů aplikace nenabízí zhola nic. Pokud se přeci jen necháte zlákat, čekejte zklamání. Mimo jiné i z toho, že pokud například vyfotíte fotografii ve formátu na výšku nebo do čtverce, při její editaci se vám zobrazí na displeji zdeformovaně, což mě osobně v první chvíli dost vylekalo. Je pravda, že posléze lze upravený snímek uložit do Camera Roll v původním formátu, ale celkový dojem je děsivý. Nebrat !!!

P.S. 1- V okamžiku, kdy píši tento článek se podezřelá app Camera+ Magic Effects  dostala v žebříčku mezi 10 nejstahovanějších fotoaplikací v České Republice !!! Prosím, prozkoumejte podrobně její specifikaci a recenze…. Jsou to vážně vyhozené peníze…!!!

P.S. 2- Zároveň upozorňuji, že tato  fotoaplikace  NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO s velmi populární a perfektně fungující aplikací s názvem CAMERA+  Tu naopak DOPORUČUJI !!! Najdete ji ZDE. Aktuálně je ke stažení za výhodnou cenu a doposud si ji koupilo přes 4 miliony lidí !!!