Camera Plus – aplikace týdne s unikátní schopností

App Store

Chcete-li kvalitní fotografickou aplikaci zdarma, příliš dlouho neotálejte a stáhněte si titul Camera Plus, který je pro tento 19. týden aplikací zdarma vyhlášenou samotným Applem.

Titul zvládá pokročilé fotografování, kdy vám nenabídne jen zapnutí přisvětlující diody a samospoušť, ale poskytne vám i volby ostření – makro, normal, far. Vyjma tohoto poslouží i vlastní stabilizací obrazu a třeba možností fotografovat série fotografií na zařízeních, která toto nepodporují (iPhone 5). Snímek umí i upravit. Nabízí totiž paletu filtrů, i se základní úpravou (kontrast, jas, saturace, stíny atd.). Zajímavou možností je pak automatická úprava fotografie Pix’d.

Apple Watch

To důležité je ale AirSnap – že nevíte, co tento výraz znamená? Pokud máte tento titul nainstalovaný na vícero iOS zařízeních, které jsou na stejné Wi-Fi síti, můžete jedním ovládat druhé. Camera Plus je navíc dostupná i pro Apple Watch, takže snímky můžete pořizovat i pomocí hodinek, na jejichž displeji vidíte snímanou scénu z kamery iOS zařízení.

Více o aplikaci si můžete přečíst v článku Camera Plus: po update je krásnější a přináší nové funkce.

[appstore id=“330803072″ store=“CZ“ style=“infobox“]