Další iPhonefoto workshop už 14. listopadu

iPhonefoto workshop

Workshopy iPhone fotografie pokračují v naší režii dalším termínem. Tentokrát se jedná o sobotu 14. 11. a zbývá jen pár míst k plné obsazenosti.

Pokud se chcete naučit fotografovat lépe svým iPhonem, neváhejte a přijďte. Náš workshop obsahuje vydatnou teoretickou část, kde probereme úplné základy i pokročilejší techniky, tak pak hlavně praktickou, na které zhodnotíme vaše fotografie a doporučíme nejlepší formy editace a úprav.

Workshop vede Tomáš Svoboda a Adam Kos. Za sebou už mají přednášky na letošním Fotoexpu, on-line kurzy nebo také kurzy pro firmy jako je Oracle. V jejich podání se jedná o už 5. iPhonefoto kurz.

Každý účastník kurzu dostane po jeho skončení digitální booklet, který obsahuje spoustu tipů a triků, jak co fotit. E-book má 78 stran a je krásně zpracovaný, takže je velkým zdrojem inspirace.

iPhonefoto workshop
Digitální booklet

 

MÍSTO KONÁNÍ : První část workshopu proběhne v prostorách kavárny CAFEDU v Praze.

CENA1490,- korun včetně DPH za OSOBU.

Ve formuláři můžete vyplnit své údaje a na workshop se registrovat. Také nabízíme individuální kurz pouze pro jednoho účastníka za 2 990 Kč a kurzy pro firmy. Po registraci vás budeme kontaktovat a domluvíme se na veškerých podrobnostech, jako je čas setkání, osnova kurzu a technika, kterou budete potřebovat pro absolvování.

Workshop je také skvělým dárkem. Pokud do poznámky uvedete, že objednáváte jako dárek, zpracujeme vám voucher, který můžete předat obdarovanému.

 

    Jméno a příjmení *
    E-mail *
    Telefon *
    Vaše poznámky