Diptic app – rámečkový král zdarma !Jedna z nejpovedenějších a zároveň nejpopulárnějších fotoaplikací pro tvorbu a úpravy rámečků u iPhone fotografií s názvem Diptic je aktuálně ke stažení ZDARMA. Pokud ji ještě nemáte, neváhejte ani vteřinu. Nástrojů pro tvorbu orámování v různých stylech, barvách, strukturách a efektech najdete v App Store v kategorii Foto a Video vážně spoustu. Jenom část z nich se ale dostala na špičku nejstahovanějších app. Diptic v základu nabízí 52 standardních rozložení, možnost pomocí jezdců měnit vnitřní rozměry konstrukce, nastavovat šířku a barvu okrajů, dále máte k dispozici 14 efektů pro úpravu celého setu snímků a řadu dalších funkcí. Pokud se chcete rychle zbavit právě rozdělaného rámečku (koláže), stačí iPhonem několikrát zatřepat a můžete začít tvořit směle od začátku:-)

A to není zdaleka vše. Nechybí možnost rotace, přiblížení jednotlivých snímků (zoomování) nebo jejich zrcadlení. Nastavovat lze i jas, kontrast a sytost barev pro každou fotku zvlášť. Bohatá je možnost sdílení. Kromě tradičních sítí Facebook a Twitter, lze přímo exportovat fotky i do blogovacích sítí Tumblr a Posterous. Případně na Instagram, Flickr, Dropbox, Evernote, GoodReader. Stejně tak se dá “přeskočit” do některé z jiných app, třeba Camera+ nebo Filterstorm. Diptic pracuje se snímky v co nejvyšším možném rozlišení podle typu a generace jablečného zařízení. A to včetně posledních verzí iPhonu 4S a New iPadu:-) Jedná se o univerzální app pro iPhone, iPod Touch, ale také iPad. Viz Odkaz na App Store.

icon
AB Classic (1177 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Action, Arcade, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz