Fotoaplikace Pixology: Nový kreativní editor pro vaše textury a efekty

Pixology je nováčkem mezi aplikacemi pomocí nichž můžete vkládat do svých fotografií textury, vrstvy nebo další obrázky a plynule je editovat. Zároveň si dovolím tuhle novinku označit za jednu z nejzajímavějších fotoaplikací, které se v prvním týdnu letošního roku v App Store objevily. Ne každému tenhle typ nástroje vyhovuje. Líbit se bude především těm, kteří si rádi “hrají” a experimentují s proměnami fotografií v “obrazy”. Ano, připravte se na změnu “vzhledu” obrázku a celou jeho strukturu. Většina z nabízených textur totiž vytváří “hrubší” povrch obrázku, který po dokončení procesu získáte.

Pixology app hlavni foto

Radost Pixology udělá autorům, kteří jdou ještě dál a zkoušejí kombinovat ne jednu, ale více textur a vrstev dohromady. Tohle app umí velmi dobře. K prolnutí vrstev obrazu lze použít až 12 režimů. Mixovat můžete nejen styly, efekty a textury, ale i další fotografie. Jednoduše tím, že do originálního či aktuálně upravovaného obrázku vložíte další, jinou fotografii jako “vrstvu”. Nechybí funkce pro zoomování, otáčení, ale i plynulou změnu barevného přechodu. V základu najdete v aplikaci přes 60 textur a efektů, které můžete postupně doplňovat o vlastní obrázky. Možností je nekonečně mnoho.

Pixology je zkrátka vydařený, velmi výkonný nástroj, který se bez obav může srovnávat se svými konkurenty, k nimž patří třeba známá a vloni představená app Moxie. A nebo PicTwo, případně další, jako třeba Alayer a Aerocut.

Klíčové vlastnosti aplikace Pixology:

– Výkonný a jednoduchý nástroj pro editování vrstev

– Až 12. režimů prolnutí vrstev

– Více typů vrstev, včetně fotografií, textur a efektů

– Zoom a otáčení při úpravě textur

– Možnost oříznutí fotografie do několika různých formátů

– Plná kontrola nad pořadím jednotlivých vrstev

– Knihovna, kam si můžete ukládat další nové textury

– Úprava a kontrola jasu, kontrastu a expozice

– Publikování na Instagram, Facebook a Twitter

– Uložení finálního obrázku do galerie Camera Roll nebo přímý přechod do některé z dalších app

Novinku najdete ke stažení za základní cenu 0,89 eur. Viz Odkaz do App Store.[appstore id=”615161013″ store=”CZ” style=”infobox”]