Vytvořte foto dárek s aplikacemi z App StoreVánoce jsou už za dveřmi. Chcete-li své blízké potěšit nějakým foto dárkem, Apple v App Store představil kolekci aplikací Make Unique Photo Gifts.

dárek

Seznam aplikací z kolekce „Make Unique Photo Gifts“ z App Store:

 

boox

Dříve aplikace Print ME se nově jmenuje boox a umožňuje všem svým uživatelům zaznamenání jejich vzpomínek ve vysoké kvalitě do fotoknihy nebo kalendáře. Tým stojící za tímto titulem má za sebou více jak 50 let zkušeností s tiskem a 10 let zkušeností s aplikacemi. Takže své fotografie svěřujete opravdovým profesionálům v oboru.

icon
boox - Photo Printing (0 ratings) vukee GmbH & Co. KG Photo & Video, Shopping Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Woodpost by Fuzel

Co třeba nechat si vytisknout svou fotografii na dřevěnou destičku? Nebo snad chcete sadu podtácků? V aplikaci Woodpost by Fuzel to není žádný problém.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Popsa

Aplikace Popsa se vyznačuje svou jednoduchostí. Fotoknihu ve svém telefonu tak vytvoříte během chviličky a to až ve stovce různých stylů. Na první fotoknihu navíc dostanete 20% slevu.

icon
Popsa (2 ratings) Popsa Photo & Video, Productivity Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Dubble print

Aplikace Dubble print sice umí vytisknout vaše fotografie, nabízí toho ale mnohem více. Vaše snímky totiž vytiskne i jako plakát či samolepku a dokonce je umí aplikovat na kryt telefonu nebo tabletu.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Sticky9

I Sticky9 se orientuje na tisk, k fotografiím a plakátům ale přihazuje možnost tisku magnetek. Navíc umí snímky importovat i z Instagramu.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Printastic

Printastic vám nabídne tisk fotoknihy o rozměru 21 x 21 cm, jež může obsahovat 24 až 200 stránek, to navíc v tvrdé vazbě. Samozřejmostí jsou různá rozvržení a nastavení stránek, přidávání textů a mnoho dalšího.

icon
PRINTASTIC Photo Books, Prints (4 ratings) Get Printastic Ltd. Photo & Video, Shopping Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Casetify

Personalizujte si svůj telefon. Třeba tak, že si necháte objednat kryt telefonu s vašimi fotkami. Ten pro iPhone 7 Plus vás vyjde na 40 dolarů.

icon
CASETiFY (18 ratings) Casetagram Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Impressed

Fotografie o rozměru 3 x 3, 4 x 4 nebo 5 x 5 palců vám vytiskne aplikace Impressed. K tomu umí ještě fotoknihy a tzv. Wall art, což je obraz o rozměru 10 x 10 palců.

icon
Pikto: Photo Books and Prints (0 ratings) Spoke Technologies Inc Photo & Video, Shopping Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Touchnote

Chcete svým blízkým, rodině, přátelům a firemním partnerům zaslat vánoční pohlednici? Ne, opravdu nemusíte na poštu, stačí použít aplikaci Touchnote.

icon
TouchNote: Send Photo Cards (69 ratings) TouchNote Ltd Photo & Video, Shopping Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Mosaic photo Books by Mixbook

Jiný pohled na fotoknihy přináší aplikací Mosaic photo Books od vývojářů Mixbook. Umí totiž vašich 20 fotek poskládat do zajímavé čtvercové mozaiky. Zabere vám to pět minut práce, doručení pak trvá čtyři dny.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Snaptee

Chcete si nechat vytisknout váš oblíbený vzor na tílko, tričko, mikinu? Snaptee to zvládne levou zadní.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Photos To Art

Aplikace Photos To Art se soustředí na tisk obrazů. Nabízí množství materiálů i rozměrů, přičemž i v aplikaci vám ukáže, jak bude výsledek vypadat a z jaké vzdálenosti je na něho vhodné se dívat.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci