Hipstamatic představil nový fotografický balík Basel HipstaPakOblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. HipstaPak se nechal inspirovat švýcarským městem Basilej a jmenuje Basel HipstaPak.

Basel HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Müller a film Frutiger. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


 

Basilej (německy Basel, francouzsky Bâle, italsky Basilea) je švýcarské město při hranicích s Francií a Německem. V roce 2015 zde žilo přes 175 000 obyvatel a po Curychu a Ženevě tak bylo třetím největším městem v zemi. S aglomerací má kolem 830 000 obyvatel. Městem protéká řeka Rýn. Významný je farmaceutický a chemický průmysl. Sídlí zde banka pro mezinárodní vypořádání („centrální banka centrálních bank“).

Zdroj: Wikipedia


 

Objektiv Müller rozjasní váš obraz a přidá mu značnou sytost. Film Frutiger pak odkazuje k mezinárodnímu dni typologie. Vaše snímky udělá černobílé a přidá jim opravdu nevšední efekty různých druhů – barevné hvězdy, pruhy a mnohé další.

Basel HipstaPak se opravdu povedl. Zajímavé je totiž použití jak obsaženého objektivu, tak filmu, kdy ani jeden nedává tuctové výsledky. Film Frutiger je navíc opravdu originální a s jeho pomocí dokážete vykouzlit unikátní výsledky, které by si zasloužily i tisk ve velkém formátu a jeho následné vystavení na zeď.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také nedávno představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

icon
Hipstamatic Classic (157 ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Utilities 79 CZK Stáhnout aplikaci
icon
( ratings) Stáhnout aplikaci