Fotoaplikace ProPhotos: Hravá 3D fotogalerie pro váš iPhone a iPadNudí vás standardní model galerie obrázků Camera Roll ve vašem iPhonu či iPadu a rádi byste vyzkoušeli jiný, řekněme “hravý” typ nástroje, který promění vaše statická alba fotografií v rotující 3D efekty? Potom vyzkoušejte alternativu jakou je například fotoaplikace ProPhotos. Ačkoliv se vám na první dojem může zdát, že jde spíš o takovou “blbinku”, reakce některých uživatelů spíše ukazují, že ProPhotos je velmi intuitivní a šikovný nástroj, v němž se dobře hledají jednotlivé snímky. Zvlášť, když jich máte ve svém iPhonu, iPodu Touch a nebo iPadu opravdu stovky či tisíce. Je to tak, 3D render je sice efektní, ale to neznamená, že jedinou a zásadní funkcí této aplikace je vyrovnat vaše fotografie do vizuálně působivých a rotujících objektů, například krychle, koule nebo spirály.

ProPhotoApp

ProPhotos opravdu dobře funguje i jako běžný, byť trochu netradiční formát fotogalerií a fotoalb. Jakmile si zvyknete ho používat, najdete konkrétní obrázky vcelku snadno. A pokud vám “létající” styl nevyhovuje, aplikace vám dovolí používat i klasické verze uspořádání a vyhledávání. Docela pěkně vyřešil autor aplikace Hubert Gostomski (vývojář, který navrhnul i aplikace VH Camera a VH CameraBW, o nichž jsme psali nedávno) funkci geolokace, respektive určení polohy na mapě, kde jste fotografie pořídili. Měnit si můžete i pozadí rotujících galerií a nechybí tu ani  standardní možnost sdílení na sociální sítě Facebook, Twitter, Instagram nebo službu Weibo.

Netvrdím, že ProPhotos je typ aplikace, bez níž se neobejdete. Pokud jste ale hraví a chcete si zpestřit práci s vašimi obrázky, tohle je jedna z možností. ProPhotos je navíc univerzální, tudíž ji využijete nejen pro iPhone či iPod Touch, ale také jakýkoliv model iPadu. V prodeji je za základní cenu 0,89 eur. Viz odkaz do App Store:

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci