Magisto mění ikonu a přidává nové funkce

Aplikaci Magisto jsme vám již představili v samostatné recenzi. Nyní vývojáři přichází s aktualizací, která mění ikonu a přidává nové funkce.

Magisto se tak řadí vedle Instagramu jako další aplikace, která upravila svojí ikonu do flat designu. Nejen že zvolili tento minimalistický desing, ale ikonu prakticky úplně přepracovali. Nyní vypadá tak, že se dle mého může lehce zaměnit s nějakým přehrávačem. Jestli je to záměr a vývojáři nám tím chtějí něco naznačit, nevím. Co vím ale jistě, je, že mimo změny ikony přinesla aktualizace i užitečné funkce.

IMG_0993

 

 

Live Photos

První nová funkce je přidání podpory pro vaše Live Photos. Magisto dostává aktualizace prakticky každý měsíc, a tak mohla tato funkce přijít již dříve. Už delší dobu jsem ji totiž netrpělivě vyhlížel.

 

IMG_0990

 

Úprava filmu po uložení

Vytvořili jste film, uložili jej a sdíleli ho na sociálních sítích či poslali nějaké blízké osobě a přesto jste po chvíli měli pocit, že to mohlo být ještě trochu jinak? Žádný problém, nyní můžete filmy snadno upravovat i po jejich uložení.

IMG_0994

 

Pokročilá editace

Vylepšete vaše videa pomocí pokročilé editace, uživatelského přizpůsobení, popisků a dalších možností a udělejte na své okolí dojem, na který nezapomenou.

IMG_0989

 

A jako poslední aktualizace samozřejmě přidává opravy drobných chyb a vylepšení výkonu.

[appstore id=“486781045″ store=“CZ“]

A jak vítáte tyto novinky, vy? Napište nám svůj názor do komentářů pod tímto článkem.