Fotoffiti app – tvořte jako Banksy!!!Líbilo by se vám tvořit street art jako provokativní král street artu  Banksy ? A přitom nemáte talent jako on ? Nevadí, vyzkoušejte fotoaplikaci Fotoffiti, a je z vás mistr pouliční tvorby za pár minut ! Doufám, že jste předchozí větu pochopili trochu s nadsázkou. Faktem je, že Fotoffiti se skutečně povedlo. Její autoři vsadili na jednoduchost, což je vždycky příjemnější pro uživatele.  Vytvořit své dílo můžete dvěma cestami.
Buďto motiv přímo vyfotografujete a posléze ve snadném editačním programu upravíte nebo si už hotový snímek vyberete ve své galerii telefonu (Camera Roll) a provedete s ní totéž. Výsledná úprava snímku je vždy stejná, rozdíl je pouze v barvě, kterou si vyberete. Z vlastního krátkého testování doporučuji vybírat spíše detailnější a výraznější motivy. Obzvlásť dobře  v “banksyho iPhone stylu”  působí motivy lidského těla nebo třeba detail hlavy. Ostatně, vyzkoušejte si tuhle novinku sami. V App store je k dostání za 0,89,- eur. Poprvé byla uvedena do prodeje letos 19. dubna a do současné doby si vybudovala stabilní druhou příčku v TOP 10 nejžádanějších fotoaplikací. Dlouhodobě ji poráží pouze Camera+. Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1162 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz