Glitch Wizard – dejte svým fotografiím pohyb (recenze)Máte rádi neobvyklou fotografii a rádi experimentujete? Pak je tady titul Glitch Wizard pro váš iPhone i iPad. V aplikaci můžete vkládat do vašich fotografií zajímavé efekty, nebo je rozpohybovat za použití animací.

A jak to celé funguje? Po přihlášení do samotné aplikace můžete buď samotný snímek vytvořit, který následně budete upravovat, nebo si ho můžete vybrat z fotogalerie telefonu. Další možností je pořídit videoklip, do kterého můžete vkládat různé efekty.

Po importu fotografie se dostanete do dalšího kroku, kde vkládáte samotné filtry. Ve spodní části si vyberete požadovaný efekt, případně kombinaci několika efektů. Pokud si nejste jisti s výsledkem, můžete vymazat poslední, nebo i za pomoci funkce Restart vymazat všechny efekty a začít od začátku. Tyto volby se zpřístupní po kliknutí na ikonu ozubeného kolečka v pravé dolní části.

 

Dále si můžete zvolit rychlost zobrazení vytvořené animace, nebo si vybrat pořadí přehrávání filtrů náhodně. Na výsledek se můžete podívat kliknutím šipky v levé spodní části.

 

Po dokončení úprav a kliknutí na nápis NEXT v pravém horním rohu dostanete hlášku, jestli chcete použít samotný obrázek s efekty, nebo s animací. V další možnosti můžete vybrat, co chcete s vaším dílem dál provádět. Na výběr máte sdílení na sociální sítě (Instagram, Facebook, Twitter), případně si obrázek nebo animaci uložit do knihovny ve vašem telefonu. Další možností je poslat někomu email s vaším výtvorem, nebo uložit přímo do galerie, která je součástí samotné aplikace.

Líbí se vám aplikace Glitch Wizard? Podělte se s námi o vaše díla v našem Fotostreamu.

icon
Glitch Wizard - Distort Photos to Trippy GIFs (1 ratings) Allan Lavell Photo & Video, Entertainment 49 CZK Stáhnout aplikaci