HDR Art app – extra porce efektůOblíbený efekt HDR kombinovaný s řadou výtvarných stylů se rozhodli propojit do jedné fotoaplikace vývojáři z týmu Mediachance, kteří v těchto dnech uvedli na trh aplikaci s názvem HDR Art. A je třeba napsat, že se jim to celkem povedlo. V jedné nenápadné app získáte poměrně pestrou sérii efektů, které mají zajímavě nastavené zkreslení a struktury.

Pravda, ne na každý obrázek, který se rozhodnete upravovat, se hodí každý z více než 50-ti přednastavených stylů HDR. Vybrat si ale vážně není problém. Každý z efektů navíc můžete “dolaďovat” pomocí ovládacího jezdce a upravit třeba kontrast, saturaci, polarizaci, expozici a řadu dalších. Stejně jako v případě většiny app, také tady si můžete vybírat obrázky na úpravu buď z galerie iPhonu Camera Roll a nebo je aktuálně nafotit přímo fotoaparátem v aplikaci.

HDR Art app foto 1

HDR Art app foto 2

HDR Art app foto 3

HDR Art app foto 4

HDR Art app foto 5

Více vám napoví přiložené promo video a několik screenshotů, který jsem během několika minut vyzkoušel na jednom konkrétním snímku. Možností ale nabízí tahle nenápadná a přitom velmi kreativní fotoaplikace mnohem více. Pokud vás zaujala, připravte si na její nákup základní částku 0,89,- eur. Viz. Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1164 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz