Hipstamatic představil nový fotografický balík Coleford HipstaPak

Velice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak je inspirovaný fotografem Lukem Beardem a dostal jméno Coleford.

Coleford HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Beard a film Bream. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

Objektiv Beard perfektně vyváží míru kontrastu a dokonale vyladí barvy fotografie. Film Bream jí pak přidá silný rámeček, který navrhl fotograf Luke Beard, který celou sadu pojmenoval podle malého obchodního města na západu Anglie, z něhož pochází.

coleford hipstapak

Tato sada je velice vkusná a decentní. Hodí se nejen na portréty, ale i na různé momentky. Její hlavní silou je právě objektiv, který pěkně vyváží barvy na fotografii. Použití rámečku je pak spíše jen na zváženou, zda se na fotografovanou situaci hodí aplikovat, či nikoli.

Uvidíme, zda se Hipstamatic vydá cestou představování dalších balíků vytvořených různými umělci. Je pravda, že po světě toho už tvůrci titulu procestovali hodně, takže určitě by nebylo na škodu zapojit početnou komunitu mobilních fotografů. Otázka je, do jaké míry budou mít šťastnou ruku ve výběru.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také nedávno představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“]