Olloclip představil objektivy pro telefony iPhone 7 a iPhone 7 Plus

objektiv

Společnost Olloclip kompletně přepracovala jejich předsádky, aby byly použitelné s telefony iPhone 7 a 7 Plus. Jsou pro oba modely stejné a výměnné.

Sám jsem byl zvědavý, jak si s tím inženýři v Olloclipu poradí a musím říci, že toto jsem nečekal. Nakonec se jim totiž povedlo udělat jednu variantu pro obě zařízení. Ať už tedy vlastníte iPhone 7, nebo jeho větší Plus variantu, koupíte si jednu sadu, která bude použitelná na oba modely.

Tělo Olloclipu bylo upraveno tak, aby bylo použitelné i na telefony, na kterých jsou nalepeny ochranná skla nebo fólie. Objektivy jsou v něm navíc výměnné, takže si můžete vytvořit takovou sadu, kterou potřebujete – tu vezmete širokáč, tu makro a jdete fotit. Díky vyjímání a obracení objektivů je můžete použít nejen na FaceTime a hlavní kameru, ale i na teleobjektiv u varianty 7 Plus.

V předprodeji jsou již tři sady objektivů Olloclip. Core Lens Set za 119,99 dolarů, Active Lens Set za 149,99 dolarů a Macro Pro Lens Set za 99,99 dolarů. První obsahuje objektiv rybí oko, širokoúhlý Super-Wide objektiv a 15x makro. S druhým dostanete 2x telephoto a širokoúhlý Ultra-Wide objektiv. Třetí obsahuje 7, 14 a 21x makro objektivy.

V předprodeji jsou k dispozici i kryty Ollo Case, se kterými můžete své předsádky používat, aniž byste museli telefon z krytu vyjímat. Obě varianty, jak ta pro iPhone 7, tak ta pro iPhone 7 Plus, stojí shodně 39,99 dolarů za kousek. Je nejspíš jen otázkou času, než bude novým modelům telefonů iPhone 7 odladěno i Olloclip Studio.

Předobjednávat můžete na oficiálních stránkách Olloclip.com. My se samozřejmě pokusíme nové předsádky získat do testu a předvést vám v něm jejich dovednosti nejen formou recenze zde na stránkách iPhonefota, ale i osobně na workshopu mobilní fotografie.