Hipstamatic představil GLAM-O-RAMA SnapPak. Je jako ze snu

Hipstamatic

GLAM-O-RAMA SnapPak navazuje na Stay Home Survival Kit, který také vychází z domácí izolace, avšak tento přidává zasněnou atmosféru.

GLAM-O-RAMA SnapPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Disko Stu a Funktown film. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl, pokud jim tedy ještě funguje a je také k dispozici v aplikaci Hipstamatic X. Ta je navíc v App Store k dispozici zdarma, takže si mohou smysl fotografování Hipstamaticu vyzkoušet i naprostí nováčci. Ne však samozřejmě se všemi objektivy a filmy, ty se jim zpřístupní až po odběru předplatného.

Hipstamatic

Izolace, karanténa, nouzový stav, zákaz vycházení a další pojmy pořád značně hýbou světem. Protože se ale už blýská na lepší časy, přicházejí tvůrci Hipstamatiku se značně blyštivým SnapPakem. GLAM-O-RAMA totiž vypadá jako ze snu. Objektiv Disko Stu je v základu vybaven „třpytivým“ filtrem pro zvýraznění jakýchkoli světelných bodů na vaší fotografii. Funktown film pak s jeho kombinací upraví světlům kontrast, čímž vytvoří patřičný glam efekt.

Hipstamatic představil Stay Home Survival Kit

Kombinace není vůbec vkusná a i když z ní čiší kýč, je nesmírně optimistická, radostná a veselá. A přesně to v této době potřebujeme, takže od nás má Hipstamatic za GLAM-O-RAMA SnapPak a jeho odvahu rozhodně palec nahoru.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“1450672436″ store=“CZ“ style=“infobox“]