Hipstamatic představil Stay Home Survival Kit

hipstamatic

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento balík vychází z aktuální situace, která zužuje celý svět, proto nese jméno Stay Home Survival Kit.

Stay Home Survival Kit je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a je kompletně zdarma. Dostanete tak blesk Glow Pop, pouzdro Stay Home a stejně tak Stay Home film. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl, pokud jim tedy ještě funguje, a je také k dispozici v aplikaci Hipstamatic X. Ta je navíc v App Store k dispozici zdarma, takže si mohou smysl fotografování Hipstamaticu vyzkoušet i naprostí nováčci. Ne však samozřejmě se všemi objektivy a filmy, ty se jim zpřístupní až po odběru předplatného.

Hipstamatic představil nový Windhoek HipstaPak

K omezení šíření koronavirové pandemie se rozhodli přispět i vývojáři Hipstamaticu, proto dávají tento balík kompletně zdarma a jasně jím nabádají své uživatele, aby nevycházeli ze svých domovů. O tom ostatně informují i výsledné fotografie. Ty jsou specifické svým výrazným rámečkem a razítkem, které hlásá hrdost k ochraně všech lidí v sousedství. Výsledky nemají žádný umělecký přesah, jsou určeny především ke sdílení v sociálních sítích a motivaci všech, kteří karanténu a nouzový stav tráví stejně jako vy – pěkně v pohodlí domova.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“1450672436″ store=“CZ“ style=“infobox“]