Hipstamatic představil nový Nakazakicho HipstaPak

Nakazakicho HipstaPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento balík se nechal inspirovat částí města Ósaka, proto nese jméno Nakazakicho HipstaPak.

Nakazakicho HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Kuma a film Hiragana 95. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl, pokud jim tedy ještě funguje a je také k dispozici v aplikaci Hipstamatic X. Ta je navíc v App Store k dispozici zdarma, takže si mohou smysl fotografování Hipstamaticu vyzkoušet i naprostí nováčci. Ne však samozřejmě se všemi objektivy a filmy, ty se jim zpřístupní až po odběru předplatného.

Hipstamatic představil nový Peel-Apart SnapPak


Ósaka je hlavní město prefektury Ósaka a třetí největší město v Japonsku s počtem obyvatel 2,7 milionu. Leží v oblasti Kinki na ostrově Honšú v místě, kde řeka Jodo ústí do Ósackého zálivu. Ósaka byla v minulosti hlavním obchodním městem Japonska a i dnes je jedním z nejdůležitějších průmyslových center (a přístavů) v Japonsku. Je srdcem souměstí Ósaka-Kóbe-Kjóto, které má celkem 18 644 000 obyvatel.

Zdroj: Wikipedie


Objektiv Kuma přidává retro rozostření a teplé barvy. Film Hiragana 95 pak vtiskne snímku vinětaci se silným zeleným nádechem. I když jsem rád, že Hipstamatic neustále vydává nové a nové balíky, Nakazakicho se, dle mého úsudku, příliš nepovedl. Je až moc kýčovitý, jednotvárný a nepřirozený, což bych zde ocenil o poznání více. Jak jste na tom ale vy?

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“1450672436″ store=“CZ“ style=“infobox“]