Jak se stát influencerem? Radí sám Apple

App Store

Jednoduchý návod na to, jak se stát influencerem, bohužel neexistuje. Jsou zde jen ty složité a zdlouhavé. Tento návod vám v tom ale přece jen trochu pomůže.

Sociální sítě už dávno nejsou jen místem, kde se můžete chlubit před přáteli, které jste od školy neviděli. Díky vzestupu influencerů jsou tyto platformy místem, kde si můžete vytvořit vlastní značku a proměnit své zájmy v potenciální zaměstnání. Apple proto ve svém App Storu vydal kolekci aplikací s podtitulem: „Jak vám aplikace mohou pomoci stát se hvězdou Instagramu.“

Zachyťte dokonalý okamžik. Tyto aplikace z App Store vám v tom pomohou

Vylepšete to, co nahráváte

Jistě, vaše fotografie je dobrá. Dobrá jako desetitisíce dalších. Aby vaše fotky a videa vystoupily z řady, budete je muset trochu upravit. A to opravdu ne jen za pomoci přednastavených filtrů. Pomocí VSCO můžete vtisknout svým záznamům jedinečný rukopis. Úpravou všech parametrů od kontrastu přes sytost až po jas a zrno lze totiž vytvořit filtry vlastní, a takové, které budete skutečně rádi používat.

Jak se stát influencerem

[appstore id=“588013838″ store=“CZ“]

 

Vylaďte svou zeď

Žádný účet neproslaví jediný příspěvek. Influencer potřebuje pečlivě vybranou sestavu snímků, ze které bude vynikat každá jedna fotka, zároveň ale přirozeně zapadne mezi ty ostatní. Aplikace UNUM vám umožní vytvořit si zkušební feed a přesně rozvrhnout, jak za sebou jednotlivé příspěvky plánovat. Titul nicméně nabízí i prohlížení statistik příspěvků, řekne, kdy je nejlepší publikovat další snímek a které hashtagy právě frčí.

Jak se stát influencerem

[appstore id=“1057252115″ store=“CZ“]

 

Myslete na „storíčka“…

Instagram Stories jsou jednoduchým nástrojem, kterým své sledující jistě zaujmete. Proč ale jen to, když je můžete rovnou ohromit? S titulem Canva se jim dostane ještě o to větší pozornosti, kterou si náležitě zaslouží. Aplikace nabízí řadu nastavitelných šablon, které vám pomohou upravit fotky a videa a proměnit Stories v pečlivě vyladěné příspěvky.

Jak se stát influencerem

[appstore id=“897446215″ store=“CZ“]

 

… a dojem všudypřítomnosti

Pravidelné přispívání do sítě novým obsahem je úplný základ. Vynechaní byť jediného dne neexistuje. A když víte, že to prostě nestihnete, titul Planoly vás zastoupí. Určíte si v něm, kdy přesně se nové příspěvky objeví na vaší zdi a naplánujete všechny budoucí aktualizace svých příběhů. Přítomný kalendář pak stále ukazuje, kdy máte ještě okno a kdy už je „plno“.

Jak se stát influencerem

[appstore id=“1014568284″ store=“CZ“]