Hipstamatic představil nový fotografický balík Tai Hang HipstaPak

Tato velice oblíbená fotografická aplikace dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat oblastí patřící k metropoli Hongkong Tai Hang. A je opravdu skvělý.

 

Tai Hang HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Chan a film Kowloon 1839. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


 

Tai Hang je oblast na jihovýchod od Causeway Bay nacházející se v polovině severní části ostrova Hongkong. Oblast byla původně slum, až do její přestavby po roce 1990.

Oblast Tai Hang je rozdělena do kopcovitého jihu a rovinatého severu. Kopcovitá oblast zahrnuje veřejné sídliště Lai Tak Tsuen a některé výškové obytné bloky. Rovina na jihu má mnoho starých obytných bloků, s řadou zajímavých restaurací podél rušných ulic.

Zdroj: Wikipedia


 

Objektiv Chan by se dal charakterizovat „mišmaší“ vznikající, když se západ potká s východem. Film Kowloon 1839 je naopak inspirovaný značně starými plakáty. Kombinací obojího ale vznikne neuvěřitelná vintage fotografie, která sice hraničí s kýčem, ale má své nezaměnitelné kouzlo. Modrý nádech, rozostřené kraje snímku, které lemuje opravdu otrhaný rámeček, na vás dýchnou kýženou atmosférou dálného východu.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také nedávno představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“]