Hipstamatic představil nový Vienna HipstaPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento balík se nechal inspirovat hlavním městem Rakouska, a tak nese jméno Vienna HipstaPak. Novinek je ale více.

Vienna HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Claire 42, film Melange CX. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl, pokud jim tedy ještě funguje a nově je také k dispozici v aplikaci Hipstamatic X. Ta je navíc v App Store k dispozici zdarma, takže si mohou smysl fotografování Hipstamaticu vyzkoušet i naprostí nováčci. Ne však samozřejmě se všemi objektivy a filmy, ty se jim zpřístupní až po placení předplatného.

Hipstamatic představil nový Ximen HipstaPak


Vídeň je hlavní město Rakouska, současně také statutární město a zároveň od 1. ledna 1922 jedna z jeho spolkových zemí, zcela obklopená územím spolkové země Dolní Rakousy. Leží na řece Dunaj a se svými přibližně 1,841 milionu obyvateli je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším politickým, hospodářským a kulturním centrem země.

Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. V celosvětovém seznamu měst podle kvality života sestaveném firmou Mercer v roce 2011 se Vídeň umístila na první příčce. Na zasedání výboru pro Světové dědictví UNESCO, které se konalo v červenci 2017 v Krakově, bylo rozhodnuto o zařazení historického centra Vídně na seznam památek Světového dědictví v ohrožení.

Zdroj: Wikipedie


Objektiv Claire 42 se hodí na focení portrétových snímků a to zejména pro jeho razantní kontrast a saturaci. Film Melange CX naopak barvy zjemňuje a přidává jim decentní vinětaci. Kombinace obojího je pak poměrně zajímavou, protože vás vezme na výlet do zlatých devadesátek.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“1450672436″ store=“CZ“ style=“infobox“]