Toto jsou nejlepší aplikace na koláže. Udělají přání, PF i pobaví

nejlepší aplikace na koláže

Ať už jen potřebujete dostat na jednu fotku více snímků, udělat přání a PF, hodí se vám tyto nejlepší aplikace na koláže. Všechny najdete v App Store a většina je zdarma.

Vánoce se pomalu blíží. Pokud jen chcete vy nebo vaše ratolesti napsat dopis Ježíškovi, nebo si už potřebujete s patřičným předstihem připravit novoroční PF, hodí se vám k tomu vhodné aplikace. Každá ze seznamu níže se snímky pracuje trochu jinak. Jedna totiž nabízí filtry, druhá zase vkládání textu, další pak poněkud retro vzhled, který si zamilujete. Vyzkoušejte je klidně všechny, až na jediný jsou totiž zdarma.

 

Zachyťte dokonalý okamžik. Tyto aplikace z App Store vám v tom pomohou

 

Ty nejlepší aplikace na koláže z App Store:

 

Layout from Instagram

Layout pochází z dílny Instagramu a tvoří koláže rychle a jednoduše. Nečekejte žádné pokročilé funkce, na základní složení snímků je ale více než ideální.

[appstore id=“967351793″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Fuzel Collage

Je zábavný a jednoduchý způsob jak spojit vaše četné zážitky do jednoho. Je přitom jedno, jestli vložíte jednu fotografii nebo rovnou jejich stovku. Přítomny jsou i šablony, dekorace a mnoho dalšího.

[appstore id=“735929423″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

MOLDIV – Photo Editor, Collage

Nabízí live selfie filtry, zkrášlující nástroje, podporu videa, 13 témat, textury, samolepky, více jak 300 fontů, 135 obálek časopisů atd.

[appstore id=“608188610″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Pins-Artistic Effects Camera

Je poněkud ulítlá aplikace, která se bude líbit zejména teenagerům. Dokáže ale vyvolat patřičný úsměv na tváři.

[appstore id=“1256992655″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Retromatic 2.0

Už podle názvu se dá soudit, co vás v tomto titulu čeká. Vezmete fotku, vyříznete z ní hlavní objekt a vložíte mu parádní retro pozadí. Přidat můžete i četné samolepky a text.

[appstore id=“571636510″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

withFrame – Photo collage editor

Je neuvěřitelně flexibilní, neuvěřitelně intuitivní a komplexně přizpůsobitelný nástroj pro zlepšení prezentace vašich fotografií.

[appstore id=“833497492″ store=“CZ“ style=“infobox“]
Tags from the story
,