iCON Prague 2015 začne za pár týdnů

Největší mezinárodní festival pro tech pozitivní lidi v Česku. Kombinace technologií a life hackingu – inovativních tipů a triků, díky nimž jde uspět i bez velkých rozpočtů nebo s omezeným časem.Už třetím rokem se v pražské Národní technické knihovně sejde během dvou dní na tři tisíce lidí, aby si vyzkoušeli novinky pro svoje iPhony, tablety nebo ostatní chytrá zařízení, bavilii se a využili poradenství na místě. A taky se inspirovali řečníky z celého světa na oblast produktivity, zapojení technologií do každodenního života, osobního rozvoje i volného času.

Hlavní řečník minulého ročníku – expert na myšlenkové mapy v byznyse a life hacker Chris Griffiths, CEO ThinkBuzan Academy (ThinkBuzan.com), o iCONu řekl: „Potkal jsem tu spoustu aktivních a zajímavých lidí a taky neuvěřitelnou koncentraci pozitivní energie u publika, ostatních řečníků i organizátorů.“

Vstup: na festival a vybrané semináře zdarma

iPhonefoto bude pořádat na iCONu workshop v rámci iCON Tréninku s názvem Užijte si focení s iPhone. Vstup velmi symbolický a hodina a půl vyčerpávajících informací o tomto tématu! Jste všichni srdečně zváni.

Datum a čas:

Sobota 25. 4., 9.00 – 18.00 iCON festival, iCONference a iCON Trénink

Neděle 26. 4., 9.00 – 15.00, iCON festival, iCON Trénink

+

Pátek 24. 4. – iCON Dev (speciální pro program pro programátory)

Národní technická knihovna, Technická 6/2710, Praha 6 – Dejvice

Více informací na www.iconprague.com