Instagram umožňuje sdílet fotky ostatních ve vašich příbězích

aplikace

Asi to pro vás nebude přílišné překvapení, když se dozvíte, že Instagram opět přichází s nějakou tou novinkou. Tato je však docela užitečná. Pokud tedy používáte funkci Příběhy.

Tvůrci této populární obrázkové sociální sítě přicházejí s dalším vylepšením. Nově totiž můžete příspěvky ostatních sdílet v rámci svých příběhů. Pokud se vám tedy líbí něčí fotografie, o které chcete dát vědět ostatním, můžete tak učinit pomocí ikony vlaštovky pod daným příspěvkem.

Instagram

Zde můžete snímek nově, vyjma svým sledujícím, odeslat i do příběhu. Stačí k tomu zvolit patřičnou nabídku, která se vám zobrazí hned na prvním místě. Dále už se ocitnete v klasickém editoru, na který jste z příběhů zvyklí.

Instagram

Sledující prohlížející si váš příběh s vloženým příspěvkem někoho jiného pak vidí, čí ten je (na ukázkových snímcích se jedná o příspěvek účastnice našeho iPhonefoto workshopu @verukorinkova). Kliknutím na něho si tak zobrazíte příspěvek původní.

Instagram

S tímto se však váže ještě jedna záležitost. Z nějakého důvodu si totiž můžete přát, aby vaše příspěvky touto cestou nikdo z uživatelů sítě nesdílel. V takovém případě jděte do nastavení, sjeďte níže a zvolte nabídku Sdílení v příbězích. Zde tak můžete povolit či zakázat.

Instagram

A co vy, naši čtenáři? Využijete této novinky Instagramu a bude sdílet fotografie ostatních ve svých příbězích? A dovolíte ostatním, aby sdíleli vaše snímky? Napište nám to do komentářů pod článek.

Zdroj: dpreview.com