Novinky u Instagramu – odkazy v profilu a nový algoritmus řazení příspěvků

aplikace

Instagram aktuálně představil hned několik poměrně užitečných novinek. Jako první se zmínil o více možnostech editace profilového popisu a poté přihodil i informaci o změně řazení příspěvků na domovské obrazovce.

V popisu vašeho profilu v sociální síti Instagram můžete nově používat hashtagy pro označení štítku a zavináče pro označení profilu, které jsou aktivní. Po kliknutí na ně pak budete odkázáni tam, kam směřují. Této novinky můžete využít již nyní.

Instagram

Včera pak Instagram na svém blogu uvedl, že po četných výzvách ze strany uživatelů sítě změní algoritmus řazení příspěvků v domovské záložce. Ta nyní ukazuje příspěvky dle toho, jak síť používáte a na jaké fotografie a videa se díváte. Ne tedy chronologicky, jak tomu bylo dříve. A k tomu se má právě brzy vrátit.

Brzy zde znamená, že tomu tak bude během několika málo měsíců. K tomu vám v aplikaci přibude ještě tlačítko, jenž domovskou obrazovku aktualizuje až poté, co jej sami stisknete. Získáte tím tak možnost projít si všechny starší příspěvky, aniž by zapadly v propadlišti dějin.

Zdroj: Instagram