Aktualizace Instagramu přináší možnost přibližovat si fotografie

Instagram

Instagram vydal update aplikace a ve verzi 9.2 umožňuje konečně přibližovat si roztažením prstů fotografie, ale i videa. Zároveň se vylepšila nová funkce Stories.

V rozhraní nové funkce Stories (Příběhy) se nyní nová ikonka, která připomíná půlměsíc. Díky ní je možné pořizovat záznam v horších světelných podmínkách. Funkce by měla trochu připomínat HDR, kdy se vyjasní tmavá místa a ztmaví zase ta moc světlá.

Instagram

Největší změnou je ale možnost si roztažením prstů přibližovat prohlížené fotografie. To je něco, co mi velmi chybělo a protože aplikace nefunguje při vodorovném natočení a fotografii tak vidíte jen při zobrazení na výšku, rozhodně se bude v moha případech hodit. Kromě fotografií lze takto přibližovat i videa. U nich je to ale na pováženou, protože se uploadují na Instagram v horší kvalitě a tak se po přiblížení dočkáte jen kostiček.

Pokud se vám po aktualizaci nové funkce neobjevují, stačí aplikaci úplně zavřít a znovu otevřít. Je také možné, že nová ikona sloužící pro fotografování za zhoršených světelných podmínek, se ukáže jen uživatelům novějších iPhonů.

Zdroj: 9to5mac.com

Tags from the story
,