iPhone 8 by měl podporovat 4K video i v jeho přední FaceTime kameře

4K video

Neověřených informací o připravovaném telefonu iPhone 8 neustále přibývá. Poslední z nich se týká jeho fotoaparátů. 4K video budou umět obě jeho kamery.

S touto informací přišel portugalský magazín iHelp, který objevil skrytý kód ve firmwaru připravovaném reproduktoru Applu HomePod. V něm je zahrnutá informace, že by měl iPhone 8 umět nahrávat videozáznam ve 4K rozlišení nejen hlavní, ale i přední FaceTime kamerou a to dokonce v 60 snímcích za sekundu. Hlavní kamera iPhonů 7 4K video již umí, avšak jen v s 30 fps, FaceTime kamera nahrává videozáznamy pouze v rozlišení 1080p.

4K video

 

Co ještě iPhone 8 přinese?

V kódu je totiž rozlišená přední i zadní kamera, a protože je HomePod produkt Applu, je jisté, že se jedná o nejnovější iPhone, ať už ponese jméno jakékoli. K tomuto vylepšení se však Apple uchyluje nejspíše ne proto, aby nám vylepšil kvalitu FaceTime hovorů, ale proto, aby přinesl lepší zážitek s jeho připravovanou rozšířenou realitou.

Díky rozsahu kódu se však může přijít ještě na další novinky, které nám připravované produkty této kalifornské společnosti ještě více odhalí. Už tak známe nejen jeho podobu, ale nyní i něco o jeho samotné specifikaci.

Zdroj: 9to5mac.com 

Štítky
, ,