Hipstamatic představil nový fotografický balík Laos HipstaPak

Velice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat asijským státem Laos.

Laos HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a to přes In-App nákup, který stojí obligátních 29 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Khun Li a film Vientiane. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


 

Laos, oficiálně Laoská lidově demokratická republika, je vnitrozemský stát v jihovýchodní Asii na poloostrově Zadní Indie. Jeho sousedy jsou Vietnam, Kambodža, Thajsko, Myanmar a Čína. Většina obyvatel Laosu náleží k etnické skupině Lao, kromě ní zde ale žije snad až 120 národnostních menšin. Laos je socialistický stát s vedoucí úlohou jedné strany.

Zdroj: Wikipedia


 

Objektiv Khun Lo přidá vašim snímkům nezaměnitelný červený nádech, přičemž ostatní barevné tóny se snaží převést na černobílé. Film Vientiane efekt objektivu ještě více umocní tím, že odebere značné množství kontrastu. S touto kombinací pak vznikají opravdu neokoukané a originální snímky. Jednoduše tak lze říci, že se Laos HipstaPak opravdu povedl.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také před časem představil svou největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”523261788″ store=”CZ” style=”infobox”]