Jazz ! app – edituje snímky za vás

Přestože název může působit trochu hudebně, nelekejte se, stále zůstáváme ve světě iPhone fotografie a aplikací pro iPhone:-) Jazz! app, kterou lze zařadit k těm povedenějším kouskům v App Store patří mezi mé „vyvolené“ fotoaplikace. A protože právě dostala update, je na čase vám ji přiblížit:-) Pokud jste na Jazz! ještě nenarazili, pak ji určitě zkuste prozkoumat detailněji. Jedná se o typ aplikace, která při editování snímků udělá velký kus práce za vás. Vlastně je to taková app pro nerozhodné:-) Disponuje algoritmem náhodné volby, který vám vždy po stisknutí ikonky v designu hudebních not přichystá nabídku několika různých variant, jak lze vaši fotografii upravit. Jednoduše vybere kombinaci rámečku, zkreslení, stylu a barvy za vás. A vy ji buďto akceptujete nebo žádáte novým dotykem další várku:-) Jazz! je takovým pomocníkem pro váhavé:-) Současně ale dovoluje po zvolení jednoho z nabízených snímků provést spoustu úprav individuálně podle vašich detailních představ a přání.

A to díky posuvným jezdcům, které najdete pod obrázkem. Měnit můžete tradičně barevné spektrum, kontrast, rámečky, zkrátka téměř vše. V právě aktualizované verzi aplikace se nově dočkáte například možnosti editace na šířku (doposud to šlo jen na výšku). Novinkou je také filtr pro doostření obrázku a oblíbený režim Tilt Shift. Nechybí ani interaktivní náhledy, takže jednotlivé kroky během úprav vidíte ihned. Přidáne byla i „skrytá“ funkce ukládání EXIF dat a informacích o GPS. Nově je přidána i volba většího počtu formátů snímku. Doplněny jsou varianty 4×6, 5×7, 8×10, 16×9.Update zároveň dovoluje odstranit přednastavené styly, které se vám nelíbí a nehodláte je používat.

App Jazz! se prodává za základní cenu 0,79,- eur, což je naprosto adekvátní. Pokud se o ní chcete dozvědět více, doporučuji se podívat na přiložené promo video. A tradiční poznámka na závěr: Jedná se o univerzální app, takže funguje nejen na iPhonu a iPodu Touch, ale také na iPadu. Ke stažení viz. Odkaz na App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/jazz!-edit-photos-powerful/id497195474?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]