Konference iConPrague 2014 se blíží, těšíte se na pořádný Life Hacking ?

Life Hacking, tedy osobní rozvoj, a využití moderních technologií v našem životě se stane hlavním tématem letošní konference iConPrague 2014, která se za necelé dva měsíce uskuteční v prostorách Národní technické knihovny v Praze. Stejně jako vloni, i letos je její základní program ZDARMA. Kompletní nabídku akcí letošního “festivalu” technologií s důrazem na využívání Apple zařízení, aplikací a příslušenství, najdete TADY. Doplním jen, že bude ještě průběžně aktualizována. Některé z vybraných přednášek jsou placené a vstupenky si na ně můžete objednat už nyní  ZDE.

Hlavní hvězdou je letos Chris Griffiths, spoluzakladatel sdružení ThinkBuzan, spoluautor knihy Myšlenkové mapy v byznysu a autor bestselleru o manažerských technikách GRASP. Chris se věnuje především využití myšlenkových map v praxi a stojí i za vývojem aplikací, které pomáhají v řízení projektů, týmů a při hledání kreativních řešení a plánů. Českou republiku navštíví poprvé a už nyní se mezi odborníky šušká, že nechat si ujít jeho přednášku v rámci konference iConPrague, znamená připravit se o jednu z mála příležitostí k setkání s tímto uznávaným a vyhledávaným expertem.

V rámci dvoudenního maratonu přednášek, besed a dobrovodných programů se můžete těšit ale i na další osobnosti. Například Danielu Rubio, jednu z největších odbornic na technologii VoiceOver, díky které dokáže se svým iPadem neuvěřitelné věci. Daniela je zároveň jedna z mála nevidomých Apple školitelek a zaměřuje se i na školení lidí s handicapem, kterým ukazuje cestu do svobodného života právě pomocí technologií. Mezi dalšími hosty se určitě objeví i spolupořadatel a jeden z největších znalců značky Apple u nás – Petr Mára. Ale také Patrick Zandl, Tomáš Baránek, Jarda Homolka nebo Tomáš Hodboď.

Zkrátka, iConPrague 2014 pro vás chystá velkou porci informací, které vás můžou inspirovat nejen v pracovním, ale i osobním životě. I proto jsem rád, že magazín www.iPhonefoto.cz se letos podruhé stal mediálním partnerem akce. Až do zahájení konference vás proto budeme průběžně informovat o novinkách. Zároveň vám už nyní můžu prozradit, že na přání pořadatelů se letos na konferenci uskuteční i přednáška věnovaná speciálně iPhone fotografii. A to nejen ve vztahu k zábavě a hlavnímu tématu, tedy Life Hackingu. Už teď se na ní těším a věřte, že se pokusím pro účastníky nedělní části v sekce iConLife připravit velmi atraktivní obsah. Přijďte na iConPrague 2014 !!!

Datum konání akce: 22.-23. března 2014

Místo: Národní Technická knihovna v Praze

Program: Najdete na www.iConPrague.cz

Vstupné:  Základní program ZDARMA, část přednášek je placená.

Vstupenky si můžete OBJEDNAT ZDE.

P.S. Jaký byl loňský ročník si můžete připomenout v článku ZDE.