Moment na Kickstarteru uvádí Battery Photo Case pro iPhone 7 a 7 Plus

battery case

Jedná se o první takové příslušenství, které poskytne vašemu iPhonu 7/7 Plus kryt s přídavnou baterií a možností přichycení dalších objektivů značky Moment.

Tvůrci si stojí za tvrzením, že budoucnost fotografie je ve vaší kapse. To, že nejlepší fotoaparát je ten, který máte při ruce, už je ale poněkud omletá básnička. Značka Moment však má něco za sebou, takže tyto řeči neříkají jen tak do větru. V právě probíhající kampani na Kickstarteru můžete podpořit hned tři produkty naráz a vybavit svůj telefon kvalitním příslušenstvím.

battery case

 

Když na to nemáš, hoď to na Kickstarter

První je Battery Photo Case, který dodá vašemu iPhonu dostatek šťávy pro nekonečné pořizování úžasných fotografií. U tohoto krytu je důležité to, že je kompatibilní s optikou značky Moment. To platí i o designovém krytu Photo Case. Ten už vám ale nenabídne přidanou hodnotu v podobě prodloužené životnosti vašeho zařízení. Poslední novinkou je nový širokoúhlý objektiv (All New Wide Lens). Cílem je vybrat do 8. dubna 500 tisíc dolarů, přičemž už dnes (9. 2. 2017) je zainvestována polovina částky.

battery case

Nejlevnější Photo Case (v jedné ze dvou barevných variantách – Walnut a Black) stojí 25 dolarů. Jeho nejdražší sada, ke které ke krytu dostanete ještě 3 objektivy dle vaší volby, tři jejich krytky, kožený řemínek na ruku a přepravní pouzdro stojí celých 299 dolarů. Cena Battery Photo Case začíná na 79 dolarech, největší sada, která je totožná jako v případě Photo Case stojí 349 dolarů.

battery case

 

Battery Photo Case

Protože se jedná o fotografické pouzdro, tak je nutné mít možnost k němu objektivy nějakým způsobem uchytit. To značka vymyslela speciálním, ale jednoduchým mechanizmem, který jde šroubováním měnit dle toho, který objektiv na iPhone 7 Plus budete chtít používat. U iPhonu 7 toto neřešíte, ten má objektiv pouze jeden.

Do pouzdra stačí telefon zasunout, přičemž je v něm připojen skrze Lightning kabel. Tento konektor obsahuje i samotné pouzdro, takže vám k nabíjení stále postačí jediný kabel. Pouzdro má na svém boku i dvoupolohové tlačítko spouště fotoaparátu pro jednodušší pořizování fotografií. Kapacita baterie činí v menší verzi 2 500 mAh, ta větší pak přihodí ještě o 1 000 mAh navrch. Použitý materiál je tvrdý plast.

Zdroj: Kickstarter.com, dpreview.com