Nejlepší fotoaplikace roku 2015 – 6. díl (sdílení a prodej)

V závěrečném dílu tohoto seriálu si přečtete o těch nejlepších aplikací roku 2015, které jsou určené pro sdílení a prodej fotografií.

Instagram

Tuto aplikaci asi nemá cenu představovat. Je jednou z nejlepších aplikací na sdílení obsahu, která umožňuje i editaci fotografií. Za zmíňku stojí také už možnost použití i jiného než čtvercového formátu fotografií.

[appstore id=“389801252″]

EyeEm

Není to jen aplikace, ale právě i celá sociální síť. Podobně jako Instagram, nabízí možnost úpravy fotografií, svá díla zde ale můžete prodávat v jeho marketu.

[appstore id=“445638931″]

Flickr

Na rozdíl od výše zmíněných aplikací, umožňuje nahrání fotografií v plném rozlišení. Fotografie následně můžete třídit do alb. Hodí se spíš pro profesionální fotografy.

[appstore id=“328407587″]

InsTrack

Tak tahle aplikace slouží spíš pro správu vašich fanoušků na instagramu. Umožňuje perfektní přehled o tom, kdo vás sleduje, kdo si vás odstranil z přátel a mnoho dalších funkcí.

[appstore id=“558512661″]

 

Facebook

Facebook je jednou z nejstarších, nejrozšířenějších a největších sociálních sítí. A lidé zde sdílejí vše, od první sněhové vločky až po profi reportážní fotografie z válečných konfliktů. Nechcete-li mít na hlavní stránce jen balast, musíte si vybírat. A jestli to nevíte, Facebooku koupil Instagram za nehorázný finanční obnos.

[appstore id=“284882215″]

 

Flipagram

Aplikace umožňuje vytváření videí z vašich fotografií. Vytvoříte si svůj vlastní foto příběh, který následně sdílíte s ostatními.

[appstore id=“512727332″]

 

Poslední dvě aplikace jsou určeny pro prodej vašich fotografií. Je to vlastně vstupní brána do profi fotografie, kde zjistíte, jestli je o vaše díla doopravdy zájem.

 

Snapwire

Nechte si platit za vaše fotografie. Aplikace spojuje fotografy a firmy po celém světě.

[appstore id=“725106358″]

 

Stockimo

Nahrajte své fotografie a nechte si za ně platit. Prodej obstará server Alamy – největší internetový server pro prodej fotografií.

[appstore id=“798766796″]

 

Tento poslední díl našeho seriálu vám umožňuje dát o sobě vědět, a pokud jste dobří, můžete svoje díla i prodávat a něco vydělat. Jestli máte nějaké zkušenosti s prodejem fotografií, budeme rádi, když se s námi o ně podělíte v komentářích pod článkem.

Zdroj: iPhone Photography School