Replay, SKRWT i REBELSAUCE – Aktualizace fotoaplikací (46. a 47. týden 2015)

Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store v 46. a 47. týdnu roku 2015?

 

Replay Video Editor

Zásadní verze 3.0 toho přináší opravdu hodně. Titul se převlékl do nového a svěžího designu s tím, že práce v něm by měla být ještě jednodušší, intuitivnější a lépe zapamatovatelná. Hned na úvodní obrazovce se můžete nechat inspirovat vybranými výtvory z celého světa.

 

 

Revoluční se pak zdá být funkce „For You This Week“, která vám každou neděli udělá z vašich fotek v galerii video a to automaticky, bez jediného zásahu. Pokud se vám bude líbit, uložíte si jej, pokud ne, příští neděli se přemaže novým. V aplikaci dále přibyl nový styl Action, stejně tak podpora Live Photos. Díky tomu je aplikace odladěna právě i pro nejnovější Apple telefony.

[appstore id=”694164275″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

SKRWT

Tato aplikace se značně „jazykolamným“ názvem dostala nový interface pro lepší uživatelskou zkušenost z ovládání titulu. Nyní se tak lépe ovládá jen jednou rukou, za což může i implementace nových gest. Titul také nově podporuje práci s formáty TIFF a PNG.

 

skrwt

 

Přibylo také nové rozšíření pomocí In-App nákupu pojmenované MRRW, které vám pomůže s úpravou symetrie na vašem snímku. Při jeho importu do aplikace si můžete nechat zobrazit i veškerá EXIF data.

[appstore id=”834248867″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

REBELSAUCE

Nová ikona aplikace není jedinou změnou, která s povýšením na verzi 2.0 přišla. Aplikace byla více odladěna pro plynulejší chod a nově načítá snímky o poznání rychleji. Dále přibylo 9 nových editačních možností (vinětace, úprava světla/stínů, ostrost atd.). Nyní lze i při editaci snímku jej porovnávat se zdrojovou fotografií. Při zatřesení zařízením se vám navíc resetují veškeré úpravy.

 

rebelsauce

 

Užitečný je pak rozhodně procentuální ukazatel, který vás informuje o tom, kolik z daného efektu jste na snímek již aplikovali. Optimalizace pro nové iPhony 6s a 6s Plus je pak samozřejmostí. Více o titulu si můžete přečíst v jeho samostatné recenzi.

[appstore id=”896880007″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

ACDSee

ACDSee je titul známý spíše z desktopových systému, svou variantu má však i na mobilní platformě. Nová aktualizace však přidává výhradně funkce pro uživatele nových iPhonů 6s a 6s Plus, kteří v nich mohou využívat funkce 3D Touch.

 

acdsee

 

Přímo skrze zkratky tak mohou nahrát video, pořídit snímek přední či zadní kamerou, nebo editovat poslední pořízený záznam. V aplikaci také přibyly vánoční samolepky.

[appstore id=”909222894″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Priime

Vývojáři aplikace Priime do ní přidali pět nových stylů od autorky Leily Peterson. Vyjma toho v titulu přibyl i podzimní balík se čtyřmi novými styly dostupnými zdarma.

[appstore id=”934587545″ store=”CZ” style=”infobox”]