Noční foto soutěž přímo od Applu. Pošlete fotku a vyhrajte

Noční foto soutěž

Apple rozjel noční foto soutěž, ve které sice nemůžete vyhrát věcné ceny, ale za to se stát nesmrtelnými. Vaši fotku dá nejen do Apple Storů ale i na billboardy.

iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max zatím jako jediné iPhony umí fotografovat v nočním režimu. Pokud jeden z tohoto tria mobilních telefonů výrobce vlastníte, můžete se zúčastnit jeho soutěže. Ta pod hashtagem #ShotoniPhone a #NightmodeChallenge probíhá nejen na Instagramu ale i Twitteru. Na sociální síť Weibo pak můžete své snímky sdílet s označením #ShotoniPhone# a #NightmodeChallenge#.

iPhone 11, iPhone 11 Pro a 11 Pro Max – co umí jejich fotoaparáty

Fotografii ve formátu jejího pojmenování jméno_příjmení_nightmode_model iPhonu nicméně můžete odeslat i na e-mail shotoniphone@apple.com. Soutěží se do 29. ledna. Odborná porota, ve které jsou nejen profesionální fotografové ale i vysocí představitelé společnosti Apple, pak během března vybere 5 vítězů, kteří budou zvěčněni nejen na stránkách a Instagramu společnosti, ale jejich fotografie budou vystaveny i v Apple Storech a Apple je použije jako reklamu na billboardy.

Abyste se mohli zúčastnit, musí vám být více jak 18 let, fotografie musí být pořízena jedním z výše uvedených zařízení a nesmí obsahovat nahotu, násilí ani se jakkoli dotýkat autorských práv. Co všechno noční foto soutěž obnáší se dozvíte na blogu Applu.

Tags from the story
, ,