Hipstamatic představil nový Arakawa HipstaPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento balík se nechal inspirovat městskou částí Tokia, a tak nese jméno Arakawa HipstaPak.

Arakawa HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Yanaka a film Nekochan. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl, pokud jim tedy ještě funguje a nově je také k dispozici v aplikaci Hipstamatic X. Ta je navíc v App Store k dispozici zdarma, takže si mohou smysl fotografování Hipstamaticu vyzkoušet i naprostí nováčci. Ne však samozřejmě se všemi objektivy a filmy, ty se jim zpřístupní až po placení předplatného.

Hipstamatic představil nový Ximen HipstaPak


Arakawa je městská část nacházející se v severovýchodní části japonského Tokia. Nese jméno po řece Arakawa, která jí protéká, severní hranici území pak tvoří jiná řeka a to Sumida. Za Druhé světové války zde byl pracovní tábor pro válečné zajatce (87 britských, 64 amerických, 55 kanadských a 50 holandských).

Zdroj: Wikipedie


Výsledné fotky, které vznikají za kombinace filmu i objektivu, mají teplé a příjemné barvy a mírnou deformaci při stranách. Hodí se prakticky k jakémukoli použití. Letním snímkům dají ještě teplejší atmosféru a ty zimní naopak nevypadají tak syrově. Ve finále tak tato kombinace neurazí, ale ani nenadchne.

Arakawa HipstaPak

Máte-li aplikace Hipstamaticu rádi, určitě sledujte vánoční nabídky v shopu přímo v daných titulech. Pravidelně totiž vývojáři pořádají velké slevy, kdy můžete nakoupit různé balíky či jejich sady za zvýhodněné ceny.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“1450672436″ store=“CZ“ style=“infobox“]