Novinka FieldCam app – jen pro iPad

Vývojář Michael Hardaker z JAG.gr, který stojí za sérií několika skvělých fotoaplikací pro iPhone, konkrétně třeba app 6×6, případně 6×7 nebo hodně diskutované 645PRO, vypustil na trh novinku, která je tentokrát určena milovníkům iPad fotografie:-) Berte to pojmenování s nadsázkou, taky mi to nejde moc “z huby ven”. Nicméně jeho poslední kousek jménem FieldCam je skutečně určený výhradně a jen pro tablet iPad.

Bohužel jsem ještě neměl čas si app stáhnout a provést alespoň její základní test. Pokud se k tomu někdo z vás odhodlá, budu rád za každou informaci a první dojmy. Napište třeba pod článek komentář, jak na vás novinka od zkušeného autora zapůsobila:-)

FieldCam je koncipovaný jako retro fotoaparát, který vás “přenese” do viktoriánského období. Máte-li tedy chuť něco takového vyzkoušet, prosím, vzhůra do toho:-) Ke stažení za 1,79,- eur a vážně jen a pouze pro iPad !!! Ke všemu s podmínkou, že v něm máte alespoň verzi iOS 5.1. No, a s iPadem 2,3 a nebo 4, to bude jistě taky zábavnější, než s jedničkou bez foťáku:-)  Jakmile se k tomu dostanu, prověřím novinku detailněji:-) App FieldCam ke stažení viz odkaz na App Store.

[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/fieldcam/id436733951?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]